Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Lányok, van olyan smink, amit...

Lányok, van olyan smink, amit egyáltalán nem használtok?

Figyelt kérdés

2022. okt. 23. 13:16
A kérdező szavazást indított:
Rúzst egyáltalán nem használok. (Hajfestéket, körömlakkot igen.)
A hajamat egyáltalán nem festem. (Rúzst használok, illetve a körmeimet festem.)
A körmeimet egyáltalán nem festem, se kézen, se lábon. (Rúzst, hajfestéket használok.)
A kezemen egyáltalán nem festem a körmeimet (csak a lábamon; rúzst, hajfestéket hasznalok).
A lábamon egyáltalán nem festem a körmeimet (csak a kezemen; rúzst, hajfestéket használok).
Többfélét sem használok ezek közül, leírom.
Egyáltalán nem sminkelek.
Egyéb, leírom.
29 szavazat
 1/10 Metionin ***** válasza:
100%

Alapozó, évente max 1-2alkalommal használom ha nagyon begurul a bőröm valami miatt.

Highlighter, van egy mert kaptam de szemhéjra használom csak.

Bronzosító, ennek rajtam nem igazán lenne értelme.

Szemöldökre való festékek.

2022. okt. 23. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Csak körömlakkot és hajfestéket használok, sminkelni nem szoktam, nem is tudok.
2022. okt. 23. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem festem a hajam. A sminkem kimerül ebben: korrektor, alapozó, ajakápoló (ha az smink), szempillaspirál, szemceruza vagy tus. Úgyhogy nem használok pl. rúzst, szájfényt, szemhéjpúdert, pirosítót stb. A körmerimet lakkozom.
2022. okt. 23. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Először is tisztázzuk: a hajfesték és a körömlakk nem sminkek.


Az említettek közül csak rúzst használok. (Bár régebben évekig lakkoztam a körmeim, és egy ideig a hajam is festve volt.)

Sminkelni nagyon szeretek, mindenféle terméket használok. Viszont alapozót, kontúrt, bronzosítót egyáltalán nem.

2022. okt. 23. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
BB krém, de nem minden nap, szem és szemöldök ceruza, spirál mindig, szemhéjfesték, rúzs alkalmakkor. Amúgy műkörmöm van és festett hajam.
2022. okt. 24. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
A hajfestés ès köröm festés mióta smink?
2022. okt. 24. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Rúzs, szájfény, hajfesték, alapozó, szemceruza, szemhéjtus, szemhéjfesték, highlighter bronzer pirosító, ezeket soha nem használom.
2022. okt. 25. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
a körmömet meg a hajamat nem festem, sminkelni szoktam, mindig használok vmilyen alapozást (ez lehet alapozó, cc krém, korrektor, stb), csinálok kontúrt, használok bronzosítót meg pirosítót is, illetve szemfestékeket különböző formákban. néha highlightert is. ^^
2022. nov. 30. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

A hajamat nem festem, sose volt festve. A kormomon erősített gellakk van, havonta szoktam járni ujracsinalni.

Alapozót csak akkor ha van 1-2 pattanason és azt is csak azokra illetve ha ilyen komplett sminket csinálok, ballagasra, színházba, esküvőre stb.

Bronzositot szintén csak akkor.

A labkormom nincs festve, eleve utalom ha látszik, ezért sose hordok olyan cipőt.

Fenyvedot használok mindig és arra használok pudert hogy ne csillogjon az arcom, szempillaspiralt használok, a szemöldökömet is festem és rúzst is használok. Meg ha olyan kedvem van pirositot is rakok magamra:)

2022. dec. 14. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Színes körömlakkot kézen csak időszakosan szoktam, amikor éppen úgy érzem. Egyébként általában csak átlátszó erősítőt használok. Lábakon csak tavasszal-nyáron festem a körmöket.

Sminket egy héten többször is viselek. Van olyan, amikor feldobom egy színes szemhéjfestékkel, rúzzsal, van amikor pedig csak a spirált meg korrektort viszem fel, illetve megigazítom a szemöldököm. Nálam nem is annyira eseménytől, hanem hangulattól függ.

A hajamat általában természetes színében szoktam hagyni. Párszor próbálkoztam színező samponnal, időnként átváltok sötétebb barnára.

2023. jún. 2. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!