Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » A Florence by mills megéri az...

A Florence by mills megéri az árát?

Figyelt kérdés
Én már régóta gondolkozom rajta hogy vegyek-e mert vannak bőrhibáim, pattanásaim. Sokan mondták hogy nagyon jó. Viszont elég drága. Szerintetek megérné? Illetve a Douglas-ból vagy az eredeti oldalról jobb rendelni? Aki próbálta már neki mi a tapasztalata és mindegyik bevált, a sminkek is jók? Mert azt hallottam hogy a szempillaspirál nem jó. Légyszi írjátok le a véleményeteket. Előre is köszönöm!

2022. nov. 20. 11:18
A kérdező szavazást indított:
Megéri
Nem éri meg
8 szavazat
 1/5 A kérdező kommentje:
Valaki akinek van le tudná írni a véleményét?
2022. nov. 20. 19:12
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem éri meg, mert nem túl jók az összetevői, ennek a töredékéért lehet már venni olyan cuccokat, aminek jók az összetevői és nincsen benne parfüm illetve egyéb káros anyagok.
2022. nov. 20. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Jajj de hülye vagyok bocsi én most hirtelen összetévesztettem a Pixie márkával, mert az is hasonló árkategória és én azt használtam, és abban volt parfüm. Viszont a Florence termékeknek elég jó az összetevői, szóval szerintem megéri.
2022. nov. 20. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Volt is egy botránya azt hiszem 15-évesen, hogy az arcápolási termékeit mutatta be egy live keretén belül, és nem is kente magára a termékeket hanem csak "eljátszotta".

Az arcápolási része eleve ott elvesztette a hitteleségét hogy bőr radírt is piacra dobott, tudatos bőrápolásba ez egy démoni kuka termék.

Sminkekben szerintem nem lehet magas színvonalú minőségi termékei valahogy gagyinak hat, ha majd lesz egy tökéletes INCI listájú terméke lehet ki próbálom... max a smink szekcióból.. De amugy maga a lányért sem rajongok, olyan too mach hatása van. Illat amyagok alkohol... inkább kerüld egy csomó pénzt megspórolsz, és a börödet sem viszed vásárra. Negyed enyi pénzért csomó termék van a dm-ben amiben nincs káros összetevő csak sajna kuttatni kell az olyan termékeket én minden összetvőjének utánna nézek amik beválltak termékek és tudom megbízható mert utánna néztem azokat veszem újra. :)

2022. nov. 21. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Elég gagyi az összes termék - tesztelő YouTuberek által megerősítve.

Csak azért van nevetségesen túlárazva, mert egy nagyképű ripacs kislány márkája.

2023. febr. 8. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!