Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Pandorás gyűrű vagy inkább...

Pandorás gyűrű vagy inkább “noname” ezüst gyűrű?

Figyelt kérdés
Melyik éri meg jobban?
2022. nov. 22. 13:32
 1/6 Metionin ***** válasza:
95%
Én az ezüstöt választanám.
2022. nov. 22. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ezüst
2022. nov. 22. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ezüst 100 %.
2022. nov. 22. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
89%
A noname. A pandoránál a márkát fizeted meg. Kihozod a boltból, és alig ér valamit.
2022. nov. 23. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ melyik tetszik, egyetlen pandorás ékszerem egy ezüst gyűrű (0-24 rajtam van szóval lebukott volna ha nem ezüst) kicsit drágább volt mi tha apacsban vettem volna de ott egyik se tetszett erre meg ránéztem és "uh ez kell!" érzésem lett, szóval azt vedd meg amelyikért fájna a szíved ha ott hagyod.
2022. dec. 23. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
53%
Nekem van 3 gyűrűm a Pandorából. (Igaz leárazáson szereztem őket.) Napi szinten hordom mindegyiket. Soha, semmi bajom nem volt velük. Nagyon szeretem őket, és össze is passzolnak hibátlanul.
2023. jan. 28. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!