Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Zara parfümből melyiknek van...

Zara parfümből melyiknek van jó illata?Melyiknek milyen az illata? Női parfümjei erdekelnek.

Figyelt kérdés
2022. dec. 20. 19:43
 1/3 Metionin ***** válasza:
Nézegesd meg a fragrantica nevű oldalon, hogy milyen illatjegyeik vannak. Most hiába írom le, hogy nekem melyek tetszenek ha neked pont nem eseted a fás, fűszeres, édesebb világ (én azt szeretem).
2022. dec. 20. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

1

Fragranticán is full felesleg nézni mert abból sem lehet sok következtetést levonni azon túl hogy egy nyári friss vagy épp egy téli fűszeres illat.

2022. dec. 21. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Metionin ***** válasza:
2. Akkor is több infóval indul el az ember miután ránézett, mintha itt megkérdezi nulla infóval. Pl. ha van valami amit nagyon szeret vagy valami, amit nagyon utál, tájékozódni jó, hogy miben van vagy nincs az az illatelem.
2022. dec. 21. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!