Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen sminkelési formát...

Milyen sminkelési formát tudok megtanulni fiúként, amitől nem mondja meg rólam senki, hogy fiú vagyok hanem inkább lány?

Figyelt kérdés

Neten amiket találok nem egyértelműek számomra.

Felvilágosítanátok a témában kicsit?


2023. jan. 9. 05:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
64%

Inkabb drag lookot szeretnel vagy csak noiesen kinezni?


Csinalj vmi nagyon glamet + noies kontur csodakra kepes. De tenyleg total at tudod rajzolni az arcod bizonyos reszeit ha ugyes vagy en cosplayes sminknel lepodtem meg.

2023. jan. 9. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
27%
Ha ez vigasztal, én még az átoperált, hormonkezelt tranyókról is megmondom, hogy férfiak.
2023. jan. 9. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Te véleményed érdekelt a legkevésbé
2023. jan. 9. 11:08
 4/11 anonim ***** válasza:
78%
En meg nem lattam olyan transzit akin nem latszott h nem az..
2023. jan. 9. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Metionin ***** válasza:
30%
Bármilyet, szerintem a net tele van tutorial videókkal, akár sima hétköznapi sminket, akár drag sminket szeretnél.
2023. jan. 9. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Filippínó és Thai lányokról nem lehet mindig megmondani, de ez genetika.

Szerintem ne akard ezzel átverni a férfiakat, ha utolsó pillanatban megtudják hogy farkad van, az neked lesz kellemetlen.

2023. jan. 9. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
#3 Cöcöcö.Te mondtad, hogy úgy akarsz sminkelni, hogy fiú létedre MINDENKI lánynak gondoljon.Én meg szóltam, hogy ez lehetetlen.Nem csak én, de sokan mások is tudni fogják, hogy egy kisminkelt fiú vag.
2023. jan. 9. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
vagy*
2023. jan. 9. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Multkor a reszeg ismerosomet atverte egy ilyen transzformersz.. mar majdnem alakult vmi egy szorakozohelyen mikor "megerezte" h mivan. Ugy szajbaverte h kiraktak mindkettojuket a helyrol 🤣
2023. jan. 9. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

#4 ha nem látszik rajta hogy mondod meg hogy transz? Mindenkitől elkéred a születési anyakönyvét?


Az ilyen "szakértőktől" nem egyszer hallottam nagyon "okos" okfejtéseket hogy mondják meg tutira ki transzi csak épp a 178 centimmel, széles vállammal és szögletes arcommal szerintem pl engem is annak néznének a leírásaik alapján pedig garantáltan XX kromoszómával rendelkezem.

2023. jan. 10. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!