Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Műszempilla problémák! Rég...

Mercédesz Szabó kérdése:

Műszempilla problémák! Régebben jártam pilláshoz és soha nem volt semmi gond. Most 2 napja megcsináltattam újra és csak és kizárólag a jobb szemem iszonyat piros lett. Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
Szóval a jobb szemem alja totál csúnya, picit javult azóta, de ahh..tiszta piros eres az iriszem alatt. Nem fáj, nem ég, nem viszket, csak olyan kis kellemetlen érzésem van. Pillázás közben nem fájt, nem csípett, nem égetett ezért sem értem mi történt... A bal szemem tökéletes, az ég egy adta világon semmi baja nincs így nem értem a jobb szememmel mégis mi az isten baj van. Volt már valakinek esetleg ilyen? Mitől lehet ez? Mivel tudnám helyre hozni? Tuti 100%, hogy nem allergia, mert arra utaló tünetek és jelek abszolút nincsenek. Köszi a válaszokat előre is (:

2023. jan. 11. 20:20
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!