Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Honnan tudom, hogy porcba...

Honnan tudom, hogy porcba szúrták-e a septum piercingem?

Figyelt kérdés
2 napja csináltattam, maga a szúrás is nagyon fájt, és azóta is folyamatosan érzem a fájdalmat, miközben pl. a fülemben lévő lyuk, ami nem a porcba ment, magától már nem fájt 2 nap után se, csak ha piszkáltam. Ott nem gondoltam, hogy a porcba szúrta, mert ugye nem oda kellene, és egy profiról van szó, de a fájdalom miatt megijedtem. Kitapigatni szintén a fájdalom miatt még nem tudom. Ha magát az orrom mozgatom, és vele együtt a pc is nagyon mozog, akkor talán nem porc, mert az annál fixebb, nem?

2023. jan. 19. 09:43
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ez ugye ugy van,hogy lehet szurni a kemeny porcba is,de az ilyen fajdalmas lesz,es rohadt lassan gyogyul.. 2 kemeny porc kozott egy kis reszen van a puha porc. En azt kiszoktam tapintani es odaszurom a puha reszbe. Gyorsan gyogyul,masnap mar nem is ereztem,hogy ott van. Piercingeskent mindig a puha porcba szurok.De ha tudsz kepet csatolni,vagy kuldhetsz a Facebook oldalamra is. Angyalcsipes az oldalam neve. Akkor ra nezek,hogy jol szurta-e esetleg nem-e egy olyan eret talalt el amit nem kellett volna,vagy eltorhette a porcod,vagy alacsony a fajdalom kuszobod es azert faj ennyire. Mondjuk 2-3 nap utan nem normalis,hogy faj a septum..
2023. jan. 19. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Írtam! Egyébként hogy tapintod ki? Még kézzel vagy azzal a kis eszközzel, amin átmegy a tű is?
2023. jan. 20. 09:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!