Ez milyen óra lehet?

Figyelt kérdés

Nagymamám ma mesélt álmai órájáról.


Egy Seiko óráról van szó. 2004-2005 körül vásárolta az Oktogonon egy ékszerüzletben. Egyik nap ebédidőben ment ki a munkahelyéről, és megpillantotta ezt az órát. Aznap nem vette meg. De csak az eszében járt, ezért másnap megvette. Ő úgy fogalmazott, hogy ezt az órát neki szánták.


Egyszer elemet kellett benne cseréltetni, és amikor készen lett, Édesapám munkahelyi asztalára volt letéve, hogy majd hazaviszi. De az egyik kollegája ellopta. Soha többet nem látta viszont.


Egy rózsaszín óraszámlappal rendelkező, ezüst színű, szögletes, lekerekített sarkokkal volt ellàtva. Az óradzámlapon 4 bejelölés volt rajta: 3, 6, 9 és a 12-es időpont volt négy kis ezüst vonallal bejelölve.

Maga az óra része nagyon lapos volt.


Nagyon szeretném meglepni egy ilyen órával, hiszen nagyon fontos helyet foglal el a szívében.

Mivel sajnos én nem láttam az órát és ezeket csak hallomásból tudom, ezért nem tudom hogyan kellene keresnem. Külföldről, vagy bárhonnan megvenném, csak találjak egyet Mamának.


Nagyon köszönöm, ha elolvastad és a segítséged!



2023. jan. 22. 22:02
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia, google képkeresőben keress rá az alábbi szavakra: seiko pink rectangular quartz


Sokféle seiko óra van/volt, hátha megismeri a konkrét típust.

2023. jan. 22. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Sok ezer tipust gyártott/gyárt. Katalógusokban esetleg találsz hasonlót.

[link]

2023. jan. 22. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Szerintem így meg fogom találni!
2023. jan. 23. 11:05
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Bármelyik seikot forgalmazo ekszerboltban tudnak segíteni.
2023. jan. 27. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2023. jan. 27. 17:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!