Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mozgathatom a septumom vagy...

Mozgathatom a septumom vagy inkább még ne?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Csináltattam ma délután egy septum piercinget,viszont hétfőn sulim van és nincs megenged ve ott, és ugye el tudom tüntetni ha " felnyomom " az orromba,viszont azt mondtak egy ideig ne nagyon mozgassam mert akkor meg lassabban gyogyul be,ha ma csinaltattam lehetseges hogy mar hétfőn mozgathatom vagy inkább maradjak itthon a héten?

2023. febr. 4. 23:27
 1/4 A kérdező kommentje:
És egyébként nekem porcba szúrtàk,viszont azt mondják oda nem jó,ez igaz?lehet valami baj?
2023. febr. 4. 23:36
 2/4 anonim ***** válasza:
47%

Ha egyszer megfordítod akkor nem lesz baj. Utána ne forgasd, akkor gyógyuljon meg befordítva.

Amúgy igen, nem a porcba kellett volna, hanem a vékony, hártyás részbe.

2023. febr. 4. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen alapból a vékonyabb hártyás részbe (az úgynevezett "sweet spot") szúrják viszont vannak olyan emberek akiknek ilyen vagy nincs, vagy nagyon kicsi vagy olyan helyen van az orrában ahol nem nagyon lehetne piercinget szúrni bele, ilyenkor szokták a porcba szúrni elvileg.
2023. febr. 21. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hat mar semmi baja nem faj meg semmi minden okes vele :)) A septumot alapbol porcba szúrják egyebkent,aki pedig nem porcba az csak "paraszt munka",ugy gondolom aki komolyan gondolja hogy szeretne az szurassa az eredeti spotra,es aki meg rendesen akarja vegezni a munkajat inkabb porcba szurja,de persze mindenki mashogy csinalja
2023. febr. 23. 00:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!