Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szerintetek milyen smink...

Szerintetek milyen smink illene a szememhez? 18L (kép linkelve)

Figyelt kérdés

Itt tust és szempillaspirált használtam. Tudom béna vagyok 😂

[link]



2023. febr. 17. 16:02
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon szép a szemed, meg ahogy látom, inkább a természetesség híve vagy, úgyhogy szerintem egy kis szempillaspirál bőven elég hétköznapra, de ha alkalmira gondolsz, akkor pl. valami arany vagy ezüstös nagyon jól állna.


Ha adhatok tanácsot, szerintem inkább a szemöldöködet szedd formára, esetleg nagyon picikét emeld ki, az sokat dobhat.

2023. febr. 17. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen ^^
2023. febr. 17. 16:56
 3/7 A kérdező kommentje:
Oh igen gondolkoztam rajta, de nem tudom hogy állna jól😅
2023. febr. 17. 16:57
 4/7 anonim ***** válasza:
82%
De szép a szemed! <3
2023. febr. 17. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
77%
Tényleg szép a szemed. :) A színét arany, bronz és meleg barna árnyalatokkal tudnád a legjobban kiemelni, tehát a lényeg a narancsos tónus, mivel ez a kék komplementere, ettől lesz a leglátványosabb. A kép alapján szerintem rejtett szemhéjad van, tehát érdemes kifejezetten rejtett szemre való smink tutorialokat keresned. A szemöldököd formázása is jó ötlet, angolul találsz egy csomó videót, ami segít az arcformádnak megfelelő formát megtalálni.
2023. febr. 17. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 NTBS ***** válasza:
39%
Nagyon szép a szemed, úgyhogy szerintem nem kell smink.
2023. febr. 20. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
49%

Nem tudom én barna szemű vagyok amihez kb minden szín jól áll.

A kéknél szerintem amivel nem tudsz mellé lőni a fekete, a barna, kis halvány rózsaszín színek a rose goldig, vékony cicás tusvonal.

Ne agódj majd bele jösz, nézz ilyen sok sminkes tartalmat youtubon én is kb onnan tudom a sminkes tudásom 100% mert anyukám is sminkeli ugyan magát de neki nagyon alap sminkészlete volt mindig is meg a tudása :). Engem komolyabban érdekelt így magamtól tanultam, ott renegeteg tippet találhatsz nagyon részletesen milyen termékeket vegyél stb milyen alap smink készlet kell kezdőknek kék szeműeknek.

Egy dologra figyelj a Talcot nagyon kerüld nézz utána miket okoz, nagyon sok smink tartalmaz ezért nézz utána melyik termékekben nincs csak azokat használd.

2023. febr. 22. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!