Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Akinek van orr piercing-je Lö...

Akinek van orr piercing-je Lövésnél normális hogy gyógyfülbevalót akarnak beletenni? (Strof nélkül) felhívtam pár piercingest és mindenki azt rak bele lövésnél.. Számomra kicsit furcsa mert strof nélkül könnyen kieshet nem?

Figyelt kérdés
2023. márc. 2. 10:56
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Eleve a lövés sem normális. Menj normális szakemberhez, ne kontárhoz
2023. márc. 2. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon nem az, ahogy a lövés sem. Szúrni kell, és nyilvánvalóan kifejezetten erre tervezett ékszert raknak be.
2023. márc. 2. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Mi a bús pitsa az a "gyógyfülbevaló"?


Komolyan kérdezem.


Minőségi testékszer létezik, ami steril. Ez az alap, a minimum.


Ennek a kritériumai:


-titánium, vagy esetleg színarany vagy ezüst, minden más fém felejtős.


-Az ékszer belső menetes, nem karmolja végig a piercing belsejét a bőrön belül, és nem ül meg benne a mikroszennyeződés.


-Steril csomagolásból veszik elő, amin ott a festett jel, ami igazolja, hogy átment a kemencén, és a szavatossági dátum.


-Nincs a felhasznált ékszerben kő, fa vagy műanyag rész, mert ezeket nem lehet kemencézni, ezek magqs hőn felrobbannak. Ha követ látsz azon amit először betesznek, az nem steril.


-Az ékszer behelyezése előtt tűvel történik a piercing készítése, ami nem maga az ékszer. Ez a tű és fogók is steril zsebből vannak kibontva előtted.



Amit te mondassz, az a csavarmenet, igaz?


Nem, nem minden piercing menetes, nekem is van bedugós ékszerem, amin egy csap van, amibe középen csúszik bele a bogyó a végére.

Illetve van bepattintós golyós ékszer is, bár ilyennel nem szoktak szúrni.



Hogy a lövés miért baj?


-Az a pisztoly műanyag, és nem sterilizálható


-Az ékszer amit átnyom a füleden nem elég éles, ergó ahelyett, hogy szépen átsiklana a szöveten, inkább csak trancsíroz.


-Az az erő, ami ahhoz kell, hogy egy tompa cuccot átnyomjanak a füleden, összetörheti a porcokat a füledben.



Nekem is van törött porc a fülemen, baromi ronda, és maradandó sajnos, ha kiveszem az ékszert, ha nem, ez már ilyen lesz életem végéig. Ne csináld.

2023. márc. 2. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!