Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Gyakran dörzsölöm a szemem,...

Gyakran dörzsölöm a szemem, milyen szempillát lenne érdemes használnom? Soha nem volt még.

Figyelt kérdés

A szempillaspirál úgy vettem észre, nem a legjobb a szememnek, mintha a lemosás után jönne elő néha árpa a szememen. Nem gyakran használok spirált se, meg úgy alapvetően sminktermékeket, de azért wgy szempilla mutatós tud lenni ezt gondolom tudja mindenki.


Csak valami kis egyszerűt szeretnék, nem egy zászlós lobogót, ami már 5 km-ről látszik, hogy mű. Már bocsánat nem tudom olyanokat hogy lehet hordani, de ha valakinek az tetszik hát az tetszik.



Gondolkoztam, hogy elmegyek pilláshoz vagy hogy mondják, nem tudom ezek milyen árba vannak, nem szeretnék túl sok pénzt otthagyni erre a célra. Gondolkoztam, hogy talán jó lenne a mágneses féle, de úgy olvastam ez elég műűl tud hatni. Vagy nem tudom melyik fata lehetne nekem optimális, vagy hogy szokhatnék le a szemdörzsölésről.


Ezt néha félálomba ia szoktam vagy főleg reggel, mikor az ember ugye a csipát kidörzsölni, biztos ismerős a helyzet.


Adnátok tippeket, javaslatot, ötletet, tanácsot?



2023. márc. 10. 09:12
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha a spirál árpát okoz, akkor lehet lejárt már, nem? Esetleg valami szennyeződés került bele.

Az, hogy dörgölnéd, szerintem szintén arra mutat, hogy valami nem okés, irritáció van. Lehet a csipa miatt, lehet, hogy a kezedről odakerült szennyeződés miatt, esetleg a napi izzadság sója miatt.


A pillákat is tisztítani kell, különben koszosak lesznek. és szintén lehet tőle minden féle szemproblémád.


A pillázás is olyan mint a köröm, járnod kell töltetni, különben csúnya lesz.


Szóval szerintem megér egy próbát, de a higéniát nem fogod megúszni így se.

2023. márc. 10. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Gyors keresztkérdés, az immunrendszered rendben van? Nincs vércukor problémád? Mert ha gyakran alakul ki árpa, egyéb tényező nélkül, és egyéb tüneteid is vannak, akkor lehet nem ártana megnézni a véredet.
2023. márc. 10. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

voltam már 2x is vér, vizeleten munka miatt, minden rendben volt.

Az elmúlt egy évben amúgy ez a 3. ami kijött, ezelőtt sose volt. Szemészeten is voltam vele, azt mondták, hogy aki szemüveges, annál előfordulhat, habár szerintem ez nem szemüveg függvénye.

Egyébként lejárva biztos nem volt a spirál, nemrég vettem még mikor először volt, illetve azóta szintén újat használok.

2023. márc. 10. 13:00
 4/5 A kérdező kommentje:

Szóval amúgy nem azért dorzsolom a szemem mert viszket vagy ilyesmi, hanem csak úgy szimplán.

Pl furdes utan is szeretem jol megtorolgetni mint a testem tobbi reszet. Vagy napkozbe is elofordul szerintem barkinel, ha almosabb vagy faradtabb, kicsit amolyan frissito hatasu tud lenni. ilyenekre gondoltam.


ezt azert egy allando pilla valoszinuleg nem birna ki. hacsak kisse talan leszoktatna errol vagy csak ovatosan, kecsesen csibalnam mint kb ahogy angolok kissujjukuat kitartva teaznak xDD

Vagy masoknak pl a mukorom segit a koromragas leszoktatasaban, habar a szemdorzsikeles egeszen mas de biztos ertitek.


Ajanlanatok valamilyen fajtaju tipusu pillat?

2023. márc. 10. 20:29
 5/5 anonim ***** válasza:

Bocsi de neked semmikép nem ajánlom a pillát!

Nagyon sok dologra oda kell épitett pillával figyelni íme pár dolog a sok közül.

1.nagyon nehéz jó szakembert találni tele van a piac kontárokal egy lánynak majdnem a retináját le égették mert rossz pillás volt legalább 1 óra egy minőségi munka, gyakran vörös érzekeny lesz utána 1-2 napig.

2. Azt hiszem 48-óráig vagy meddig nem érheti víz csak utánna.

3.nem aludhatsz vele arcom hason ahogy kényelmes figyelned kell rá hiszen így könnyen letörik stb, nem dörzsölheted! Ez egy gyilkosság az épitett pilláknak.

3.olajos kozmetikumok mint olajos lemosó, olajosabb micellás vizet felejsd el mert könnyen leoldhatja a pillád.

4.Ha allergiás vagy rá nyilván további tünetek.

5.Fésülni kell minden nap hogy ne kócosodjon, illetve szempilla sanponal is át tisztíthatod ugyanis ha nem megfelelően van tisztítva be atkásodhat. Nekem sose kéne egy minőségi pilla 18 ezer alatt nem hiszem hogy találsz, nekem alapból fekete dús hosszú pillám van, kényelmesebb ezek az alkalmi többször használhatós pillák mint a catrice pillák pl amikor meg akarom leszedem kényelmes. De hétköznap a szempilla spirálozást szeretem csak jó termék és technika kell hozzá, no meg megfelelően el kell távolítani 2 lépésben.

2023. márc. 13. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!