Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Találtam Vinteden egy Calvin...

Találtam Vinteden egy Calvin Klein táskát. Vajon hamisítvány?

Figyelt kérdés
Tudom ezt látatlanból nem lehet megmondani, a táska ára a Vinteden 22000 Ft, újonnan viszont az eredeti Calvin Klein oldalon, Ecipőn, About You-n ilyen 40-50000 Ft körül mozog. Akkor elképzelhető, hogy a Vinteden hirdetett hamisítvány?

2023. márc. 15. 19:51
1 2
 11/14 anonim válasza:
100%

Szia :)

Én egy replika Mulberry táskát, a vinted megvizsgálta hogy eredeti-e, addig ki se tette ameddig nem vizsgálta felül. Pár óra elteltével küldte is az üzenetet hogy nem rakják ki mivel hamisítvány. És hamisítványt nem is árulhat senki mint kiderült. Nem tudom hogy a CK-t is megvizsgálják-e..

2023. márc. 18. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Most akkor ennyi erővel bármilyen márkásabb cipő is lehet hamisítvány, egy felkapott Nike, Adidas modell sokszor többe kerül, mint egy ilyen táska.

Egyébként teljesen normális az árazása, ha jó állapotú. Bármennyire is az, sajnos vagy nem sajnos, de az eredeti árához hasonlót nem fog tudni kérni érte, mert olyan kisebb különbözet esetén az emberek inkább vadi újat vesznek. Ez a félár gyakori.

2023. márc. 24. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Árazása reális, ennyiért mennek el a márkásabb cuccok, ha gyorsan akarja eladni valaki. Ez persze még nem bizonyít semmit.

Én ilyen népszerű márkát nem nagyon vennék számla, megrendelési szám stb. bemutatása nélkül. Ugyanakkor ha jól tudom, Vinteden visszaküldheted, ha élőben esetleg gyanús lesz, úgyhogy annyira nem nagy a rizikó.

2023. ápr. 3. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:

Egyetértek az 1. Válaszolóval.

Te magad is leírtad, hogy ezt látatlanból nem lehet megmondani. Akkor tőlünk miféle érdemi választ vársz? Máskülönben a kérdésednek is annyi értelme volt, mint vizet gereblyézni...

2023. ápr. 9. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!