Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Xerjoff erba pura parfümnek...

Xerjoff erba pura parfümnek finom illata van? Megéri megvenni?

Figyelt kérdés
Tervezek venni egy ilyen parfümöt, viszont sajnos szinte sehol nem tudom megnézni az illatát mert csak rendelni lehet. Nekem a kedvenc parfümöm a baccarat rouge, ahhoz hasonló stílusú illat?

2023. márc. 15. 20:09
A kérdező szavazást indított:
Jó illata van
Rossz illata van
5 szavazat
 1/3 anonim ***** válasza:

Jó illata van, nekem bejön és ráadásúl egzotikusnak számít ahogy észrevettem. Többen is kérdezték hogy mi ez rajtam :)

Viszont nagyon intenzív és erös, hogy ez pozitívum azt mindenki maga döntse el. Nekem tetszik. Még többszöri ruha mosás után is érzödik

2023. márc. 15. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem rossz, de leginkább a saját stílusodhoz válassz parfümöt.
2023. márc. 15. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Neroliról tudsz rendelni belőle mintát 1400 forintért ami 1000% eredeti. Vakon ne rendeld meg, nekem nem sok illattól van migrénem de ettől igen, mások viszont imádják. Baccarathoz semmi köze amúgy
2023. márc. 16. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!