Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Volt már olyan hogy találtatok...

Volt már olyan hogy találtatok valamilyen ékszert, és ha igen akkor mi volt az és mit csináltatok vele?

Figyelt kérdés

2023. márc. 28. 20:25
 1/5 Metionin ***** válasza:
100%
Gyerekkoromban egy gyűrűt, odaadtam apámnak, aztán soha többé nem láttam. Utólag meg is bántam. Egyetem alatt etettem egy varjút, aki időnként mindenféle csillogó vackot hozott nekem. Ezeket egy dobozba gyűjtöttem, ma is megvan valahol. Egyszer egy fél pár bizsu fülbevalóval érkezett a madár, egyszer pedig egy ezüstözött gyűrűvel, amiből már ki volt esve a kő.
2023. márc. 28. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Arany karikagyűrűt az utcán, ezüst gyűrű a hóban.

Eltettem mindkettőt.Az eredeti tulajnak nem tudtam volna amúgy sem visszaadni.

2023. márc. 28. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Volt munkahelyemen egy bizsu karkötőt a földön, vmelyik ügyfél hagyhatta el. Elraktam
2023. márc. 31. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Találtam már nyakláncot, karláncot, gyűrűket, fülbevalót, piercinget, egyszer még egy köldök/derék/hasláncot is. Volt, amit vissza tudtam adni a tulajdonosának, volt amit leadtam a környéken (találtam boltban, leadtam a boltosoknak, strandon találtat a strandosoknak), de volt, amit nem tudtam sosem visszaadni, mivel olyan helyen találtam, ahol bárki járhat, bárki elhagyhatja. Volt, amit odaadtam másnak, van, ami valahol el van rakva.
2023. márc. 31. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Sajnos még nem.
2023. júl. 11. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!