Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Sminkesek, kozmetikusok! Az...

Sminkesek, kozmetikusok! Az alapozó használatától tényleg jobban ráncosodik a bőr?

Figyelt kérdés
És ha igen, miért van ez?
2010. okt. 9. 01:14
 1/5 anonim ***** válasza:
90%

Manapság már millióféle korszerűbbnél korszerűbb alapozót gyártanak, ezek nem szárítják a bőrt, hidratálnak, ránctalanítanak, feszesítenek, UV-védelmet adnak, ami csak kell!...


Azon kívül, amikor este lemosod az alapozót, akkor megfelelő bőrtápláló krémet javasolt használni.

2010. okt. 9. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
42%
Minden kozmetikum ráncosít,hiába írják rá,hogy nem! Mindegyik vegyszer!
2010. okt. 9. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
78%

A problema ott kezdodik, hogy amikor elkezded hasznalni, akkor az elzarja a porusokat, tehat nem tud elegge levegohoz,oxigenhez jutni,

s igy kezdodik el a korai oregedes is, mint a rancok korai megjelenese.


A mai kozmetikumokban, meg a kinai boltban kinalatban is ott van a jotekony hatasrol szolo mese, reklam szoveg,

de az csak reklam,

az alapozo kremek es puderok is artanak a bornek, foleg amikor rendszeresen hasznalod, de alkalmankent lehet.

2010. okt. 9. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
nekem 2év alatt rettenetesen tönkeretette a börömet látszanak a nevetöráncaim karikát csinált mitesszert pattanást.pedig nem szrt kentem magamra és emellett ápoltam mindenfélével mert krva igényes vagyok, de nem segített.szerintem csak annak célszerü használni aki mellé a méregdrága kozmetikust meg tudja fizetni és kitisztítja felfrisíti a bőrt és ujjávarázsolja
2010. okt. 9. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy bőrfüggő, de én 10 éve festem magam rendszeresen, és nem érzem azt, hogy több ránc lenne rajtam, mint amennyi smink nélkül keletkezett volna ezen idő alatt. Ehhez hozzátartozik, hogy minden este lemosom és hidratálom a bőröm és reggel is. Ezen kívül, nem járok szoláriumba, nem dohányzom, uv védős nappali krémet használok és 8 éve vegetáriánus vagyok. Gyanítom, a ráncosodás, mitesszerek, pattanások nem feltétlenül a sminknek köszönhetőek, inkább az életmódnak, ostoba trendeknek (legyél olyan barna tél közepén, mintha Miamiban nyaraltál volna) és a szennyezett városi levegőnek.
2010. okt. 10. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!