Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Királykék ruhához milyen...

Királykék ruhához milyen smink illik? Milyen színű rúzs?

Figyelt kérdés
2023. ápr. 26. 08:28
 1/5 anonim ***** válasza:
62%
Vagy hasonló kékes szemhéj vagy sárgás-narancsos-kékes (komplementer színe emiatt nagyon jó összhatás tud lenni ha igényesen megcsinálod). Rúzsnak pedig semmilyen erőteljes szín, próbálj a natúr ajkak színénél maradni vagy kicsit kékes rózsaszín felé menni.
2023. ápr. 26. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
69%

A hajad,szemed,bőröd milyen színű és tónusú? Mégjobb, ha tudod a színtípusod. Ez a kulcskérdés.


Az első nem jól írja, narancsot ne hordj kékkel! A királykékhez a hófehér,meggypiros színek mennek leginkább. De ehhez fontosak a te színeid.

2023. ápr. 26. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
41%

2-es:

Igen, igen, tudjuk, színtanácsadást a népnek.. De basszus fogjátok már fel, hogy erre nincs mindenkinek pénze és nem is mindenki akar erre rászánni - ami tök érthető.


Azt meg nehogy mond, hogy ez így nem illik:

[link]


"A királykékhez a hófehér,meggypiros színek mennek leginkább. "

A hófehér smink hülyén néz ki.

2023. ápr. 26. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Drágám ne legyél már ennyire frusztrált. Idézd be, hol írtam én hogy menjen színtanácsadásra.


Hiába linkelgetsz,nagyon nem megy a narancs a kékhez, bohócot akarsz csinálni a kérdezőből? Sárgás-narancsos-kékes szemhéj? Atya ég. Max ha cirkuszban akar fellépni.


,,A hófehér smink hülyén néz ki’’

Na most, egy hófehér szemhéjpúder, szépen árnyalva, meggypiros rúzzsal, a királykék ruhával vs. narancs szemek natúr száj kék ruha 😅 szerintem inkább csak magadnak adj tanácsokat.

2023. ápr. 26. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Én sötét hajú fehér bőrű vagyok. Szerintem hideg nyár, vagy élénk tél nem tudom biztosan. Királykék ruhát ciklámen árnyalatú rúzzsal és minimál szemfestékkel viseltem és meglepően jól állt.
2023. ápr. 26. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!