Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hogyan tisztítjátok a fülbevalót?

Hogyan tisztítjátok a fülbevalót?

Figyelt kérdés
Éjszakára kiveszitek? Milyen sűrűn és hogyan tisztítjátok meg a lyuk környékét és magát az ékszert? Kell egyáltalán külön tisztítani, vagy a fürdés elég erre? Egészségtelen, ha én a kicsi fülbevalót éjszakára is bent hagyom? (Fél éve lett lyukasztva a fülem és félek hogy beforr)

2023. máj. 12. 12:15
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A sima fülbevalóimat havi egyszer kiveszem, denaturált szesszel átmosom és ennyi. DE a füleimet minden nap zuhanyzásnál tisztítom, azzal tisztulnak az ékszerek és környékeik is. Kivenni huzamosabb időre nem szoktam, de van, ami már két éve nincs benne és gond nélkül belerakok bármit. (10+ éves lyuk)
2023. máj. 12. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
6 pici fülbevalóm van, amik általában benne vannak a fülemben éjszaka is. 1-3 havonta, mikor eszembe jut, kiveszem az összeset, lemosom őket fogkrémes vízzel (ezüstre jó), a fülemet pedig szappannal.
2023. máj. 12. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
11 lyuk van a fülemben.Fürdéskor mindig megmosom a fülem ezáltal a sok fülbevaló is tisztul.Heti vagy 2 hetente szoktam az összeset kivenni és megmosni fürdéskor.Utána majd csak reggel teszem be őket.
2023. máj. 12. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek!:)
2023. máj. 14. 20:45

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!