Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Medusa piercinget szeretnék...

Medusa piercinget szeretnék csináltatni a jövőben, viszont fúvós hangszeren (klarinéton) játszok. Többi lent (?).

Figyelt kérdés

Régóta szeretnék egy piercinget a felső ajkam fölé (medusa piercing). Ezidáig nem mertem megcsinálni, mert tartok attól, hogy befolyásolja a klarinétozást. (Nem hinném, hogy befolyásolná, de mégis aggódok miatta, esetleg amiatt, hogy töri az ínyemet, ha sokáig megfeszített szájjal játszok a hangszeren, ami miatt gyulladozna).

Másik opció, hogy minden alkalommal, amikor klarinétozok, akkor kiveszem az ékszert, viszont attól félek, hogy két-három óra alatt annyira beforrna, hogy csak fájdalommal tudnám átküzködni a piercinget az arcomon, ami nem tenne jót.


Egyébként nyáron tervezem megcsináltatni, mert akkor nincsenek fellépések és meg tudom szokni, próbálgatni, kipróbálni vele a zenélést.


Tehát véleményekre volnék kíváncsi a fentiekkel kapcsolatban. (Nem baj, ha nem játszol hangszeren, bármilyen tapasztalatot szívesen olvasok.)


Mennyi idő alatt gyógyul meg? Feltételezve, hogy vigyázok rá és tisztán tartom.


Ha megfeszítem a számat, akkor mennyire zavarja az ínyemet az ékszer talpa? (Szilikon szárasat tervezek.)



2023. máj. 18. 15:15
 1/1 anonim válasza:
100%
Én fuvolázom és nekem sajnos végül ki kellett vennem. Nem láttam értelmét állandóan küzdeni vele. Nekem irritálta a szám. A fuvolához is hasonlóképpen feszíteni kell az ajkat mint,a klarinéthoz.
2023. máj. 19. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!