Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Műszempilla, műköröm, póthaj...

Műszempilla, műköröm, póthaj stb.. Mai tizenévesek, miért nem jobb a természetes?

Figyelt kérdés

2023. máj. 19. 08:35
 1/5 anonim ***** válasza:
79%
Mert ezt látják mindenhol a közösségi és a bulvár médiában. Ezt fogják leutánozni, mert úgy gondolják, hogy ez a menő, ez a követendő példa. Remélhetőleg egyes részük kinövi, másik részük pedig marad plasztiknőcinek.
2023. máj. 19. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Metionin ***** válasza:
75%
Mai? :D Már 15 éve is mentek ezek a dolgok. Menőnek tartják, azért, bár nekem egyik sem volt, én színes hajra vágytam mindig meg tetkókra :D
2023. máj. 19. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
18%
Be vannak szopodva az instaba meg a tiktokba. Nepbetegseg kb a mostani tiniknel
2023. máj. 19. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
85%

Istenem komolyan hogy nem unalmas ez a kérdés..

Ha meg nem sminkel egyik lány se az a baj... jaj nem akarod mégis ki próbálni? Olyan jól állna, olyan csinos lennél vele stb.

Én már b*szok rá! Ha van kedvem ki sminkelem magam erősebben ha lightosan akkor amúgy, ha nincs kedvem magamra sminket rakni smink nélkül vagyok.

2023. máj. 23. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
39%

Mert a természetes soha nem olyan szép, dús, hosszú...?

Akinek igen, az nem rak fel ilyesmit.

Különben mi közöd hozzá?

2023. jún. 3. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!