Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Lafayette Street Bond No 9...

Lafayette Street Bond No 9 parfümről mi a véleményetek? Lazább viselethez, esti randira jó lehet férfinak, ebben az évszakban?

Figyelt kérdés

Ugye ez egy uniszex parfüm…

Nekem van ilyen itthon, és asszem’ ez a legdrágább parfümöm. Ezt teljesen “vakon” rendeltem meg, úgy hogy előtte meg sem illatoztam, mert kevés a vaníliás parfüm, ami nem kifejezetten női és én azokat nagyon szoktam szeretni…


Viszont annyira nem értek a parfümökhöz, azt tudom eldönteni hogy szerencsére tetszik.


De nem tudom, hogy ez milyen viselethez, stílushoz illik…


Jó, egy Tom Ford Tobaco Vanille-ről érzem, hogy öltönyhöz illik, egy Prada Luna Rossa sportól, meg hogy laza viselethez (meg ugye benne is van a nevében, hogy “sport”).


De erről az illatról valahogy nem.


Ilyen szettben fogok menni a randira:


[link]


Teljesen fehér sneakerben.


Jó lehet emellé a Lafayette Street, vagy maradjon inkább a Luna Rossa?


Előre is köszi!



2023. máj. 23. 21:24
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!