Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Melyik legjobb szempillaspirál...

Melyik legjobb szempillaspirál erre a célra?

Figyelt kérdés
Csak egy kicsit hosszabbítani szeretném, de úgy, hogy NE ragadjon össze?
2023. máj. 24. 21:42
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Én ezeket kedvelem: Essence Lash princess, Rimmel extra 3d lash, Rival me spirálok

Nekem egyik sem ragasztja össze a pilláimat, biztosan te is találsz akár ezek közül olyat, ami bejön.

De persze ártól is függ, te mennyit szánsz rá. Ezek normál árkategóriájúak, de az ennél drágábbak biztos még jobban.

2023. máj. 24. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Catce glam & doll boost Growth volume szempilla spirálját használom jelenleg, és nagyon pici vékony keféje van szilikonos tűsis kefével.

Az elején meg ijedtem hogy nem fog nagy before aftert csinálni a pilláimal, de! Kellemesen csalódtam ebben a spirálban.

Nagyon szépen hosszítja, ében fekete, és úgy teszi mind ezt hogy nem lesz póklábas csómos, szépen szétválasztja a pillákat én vagy 3 rétegben viszem fel cikk cakkos oda vissza mozdulatokal kicsit tekerve így biztos mindent kihozol a pilláidból hiszen az sem mindegy hogy alkalmazod ajánlom tik tok, vagy youtub helyes spirálozási technikák praktkáit elesni.:)

Bónuszként, azért is vettem meg első sorban ezt a szempilla spiált mert tartalmaz pepdidet, elő segítí a szempillák növését, ha ez marketing szöveg is de az INCI listája nagyon szép, a csomagolása is tetszik.

És nem rossz ha egyben ápolja is pillákat ;)

2023. máj. 26. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!