Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szereted az arany ékszereket?

Szereted az arany ékszereket?

Figyelt kérdés

Szereted az arany ékszert? Gyakran hordod?

Miket viselsz egyszerre magadon? 👑

Hány gram aranyad van összesen?

Örökölt régi arany ékszer, vagy új, amit hordasz?

A családodban mások is szeretik és tisztelik az aranyat?

Minden válasz érdekel! 🤗



2023. máj. 30. 20:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
66%
Mi ez a sok kérdés az aranyról? 😳 Pontos cím, bankkártya PIN kód nem érdekel? 😅
2023. máj. 30. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
75%
Nem nagyon hordok ékszereket, maximum karkötőt vagy ilyen choker nyakláncot abból is bőr vagy bizsu de van egy arany nyakláncom amit nagy becsben tartok, igaz csak különleges alkalmakkor, néha veszem fel. Még a Dédimamámé volt és a Dédipapám adta neki 1940 valahányban :) Mikor a mama elhunyt a pápa nekem ajándékozta. Egy szív alakú medál van rajta az egyik oldalán egy "emlék" felirattal a másikon egy nefelejcs virág
2023. máj. 30. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
76%

Csak a fehérarany tetszik, de azom nincs.

1 arany gyűrűm van, kiskoromban kaptam, sosem volt rajtam, nem is lesz

2023. máj. 30. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Metionin ***** válasza:
50%

Nem, a színét sosem szerettem. Van 1 db vékony arany nyakláncom meg rajta egy medál, amit anno díj gyanánt kaptam. Valahol anyáméknál ül a dobozában. A családom mindig is csóró volt, az összes aranyat a szüleim jegygyűrűi képviselték de apám kb. az esküvő utáni hónapban már adta is el az övét, mert kellett a pénz másra. Ja meg az arany fülbevalóm volt még amit anno a fülembe tettek babaként, egyszer a tesitanárunk kitalálta, hogy mostantól ki kell venni és azonnal el is lopták az öltözőből.

Egyébként az ezüstöt szeretem, azt hordok meg ásvány ékszert.

2023. máj. 31. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem már nem divat, az öregek hordják. Most a mobil, okosóra van helyette.
2023. máj. 31. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
A jegygyűrűm fehérarany, fogalmam sincs hány gramm. És úgy ennyi.
2023. máj. 31. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat! Ezekszerint csak én (és remélem mások is) szeretik az izléses arany ékszereket. 🤗 Van nyakláncom, több fülbevaló,

1 karkötő, 2 db gyűrű, 3 db medál (nap, szív, mária medál) Csak arany ékszereket hordok ásványi karkötőkkel kombinálva! ❤ Nagyon szeretem az ékszereim, a mindennapjaim része, és értékes is. Szívesen olvasok még válaszokat. 😊

2023. máj. 31. 21:25
 8/12 anonim ***** válasza:
75%

Pff nem vagyok az a nagy ékszeres lány pedig nagyon "csajos" fajta lány voltam mindig is.

A kedvenc ékszerem amihez nyúlok max a köves titán fülcsim.

Ezek a feszes nyakra tapadó nyakláncok szerintem sexyk, esetleg hajamba valami virágos hajcsatt nem a gyerekes hanem ami tényleg virág van persze nem igazi :D

Aranyból olyat ami nem c*gós..

Ezeket is néha veszem fel csak, sose voltak drága ékszereim.. ha lesz is akkor egy köves füllbevaló esetleg nyaklánc... olyan pici a csuklóm szinte minden le esik róla. Gyürüből nagyon extrának kell lennie hogy engem megfogjon egy gyürűm sincs.

2023. jún. 2. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
23%
Én ezüst meg platina ékszereket hordok. Az arany színe nem tetszik. Fehér arany meg a fent felsoroltak gagyi, de drága utánzata.
2023. jún. 19. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
84%

Rendszeresen hordom az arany fülbevalóm és az arany eljegyzési gyűrűm, a jegygyűrűnk is arany, júliusban házasodunk.

Van egyêb arany ékszerem is. Az ezüstöt, fehéraranyat nem szeretem.

2023. jún. 21. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!