Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Èdeskés(nem émelyítő)/ “friss...

Èdeskés(nem émelyítő)/ “friss illatú”, tartós női parfüm? Ki mit hasznàl?

Figyelt kérdés
2023. jún. 7. 08:02
 1/7 anonim ***** válasza:
Elizabeth Arden White Tea Ginger Lily
2023. jún. 7. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Napi viseletre kell vagy különleges alkalomra?


Elegánsabb, vagy lazább szetthez?


Évszak?


Korod?


25/f

2023. jún. 9. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ez különleges is, itt nagyon olcsó is (bár én nem innen rendeltem, nem tudom megbízható oldal e)…


[link]


A nővéremnek vettem és neki bevált. Ősszel, télen és picit visszafogva nyáron is hordható napszaktól függetlenül…



A másik amit tudok ajánlani, bár elég drága (szerintem megéri) az a Memo African Leather. Én magam is használom férfiként… Uniszex illat, abból is picit férfiasabbnak szokták mondani… De szerintem egy nőn nagyon szexi és vagány tudna lenni.


Nagyon bőrös és a “csípős” kardamon is kiérződik.


Télen és ősszel napszaktól függetlenül hordható, valamint jó még hűvösebb tavaszi estékre.


Nyári parfümből nem tudok írni kifejezetten különlegesebbet, szerintem nagy melegben a minél visszafogottabb illatok a jók.

2023. jún. 9. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nyárra szerintem valami ilyesmi a legjobb:


[link]

2023. jún. 9. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ariana Grande - Ari

Tudom, hogy celeb illat de ennek ellenére is valami fenomenális és nagyon szexi.

Egyszerre édes és friss. Ha a ruhámra is fújok, tényleg egész nap tart.

2023. jún. 9. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Zara: Femme (37 N)

6 éve fedeztem fel. Azóta csak ezt használom. Nem nagyon drága, viszont tartós es finom, kellemes. Én nagyon szeretem. A férjem is.

2023. jún. 14. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Itt érdemes körülnézni!

Van ingyenes illattanácsadás szakértőtől!

[link]

2023. jún. 14. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!