Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mi van a sminkes dobozotokban?

Mi van a sminkes dobozotokban?

Figyelt kérdés
Púder, szájfény, szempillaspriál, korektor?

2023. jún. 7. 16:36
 1/6 anonim ***** válasza:
87%

Az alap felszerelésem: Bb krém, korrektor, kőpúder, sminkecsetből 2 féle, por állagú pirosító, szemöldökpor, szempillaspirál, szempillagöndörítő, szemhéjtus, sminkfixáló spray.

Ezen kívül van még szemceruzák fehér, barna, fekete színben, szemhéjpúder, kontúrozó cucc krém és por állagban, folyékony matt rúzsok. Ezeket csak néha használom.

2023. jún. 7. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Púder, rúzs/szájfény, szempillaspirál, szemhéjfesték, korrektor, szemöldökzselé/ceruza.
2023. jún. 7. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem fiókos, tükrös asztalom van. Mondjuk nekem munkám is ez, szóval felsorolni sem tudom.
2023. jún. 8. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
85%

Szintén sminkes, szóval szó szerint minden :D

Milliónyi alapozó, púder, paletták, rúzsok, szájfények, szempillaspirálok, szemöldökfestékek (por, zselé, ceruza), sminkfixálók, korrektorok, stb., az ecsetek számát pedig már megmondani sem tudom.


De ha a sajátomat kell mondanom: alapozó, púder, szemhéjpúder paletta (ezzel készítem el a szemöldökömet is), tus, spirál, bronzosító, pirosító, szájfény

2023. jún. 8. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszi
2023. jún. 8. 18:13
 6/6 anonim válasza:
mattító primer, matt alapozó, 2 korrektor, kőpúder, 2 szempillaspirál, fehér szemceruza, 2 féle szemtus, szemöldökszappan, 2 féle bronzosító, 2 féle pirosító, szájfény, szájceruza, rúzs, sminkszivacs, szemhéjalapozó, púderecset, szemhéjecset, szemöldökfésű, nude paletta. ezeket mind napi szinten használom
2023. jún. 11. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!