Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szuratott már valaki Westend...

Szuratott már valaki Westend Tattoo & Percingben bridge-t? Vélemény?

Figyelt kérdés

2023. jún. 9. 17:50
 1/2 anonim ***** válasza:
Ott nem szúratnék semmit.
2023. jún. 9. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Egy ismerősöm csináltatott ott és hát... annál ferdébb már nem nagyon lehetett volna. Egyik szeme felé is ferdült, illetve balra is ferdült, tehát sehogy sem volt vízszintben és középen sem.

Én régesrégen 2007 környékén szúrattam többet is ott, de már akkor sem a legjobb volt, a többségét pont a ferdesége miatt szedtem ki vagy szúrattam máshol újra. Azóta hallok róluk rosszat és jót egyaránt, de ahonnan annyi rosszat hallani, annak a környékére sem mennék, így, hogy saját tapasztalatom is van velük, még ha fizetnének sem. Amúgy is a westendtől fél órás távon belül több szalon is van, ahol baromi jól szúrnak :)

2023. jún. 9. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!