Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mi a különbség a szem és a...

Mi a különbség a szem és a szájkihúzo között?

Figyelt kérdés
a nővérem adott sokat és idegesíti ha kérdezek vmit töle ezért titeket kérdezlek
2008. dec. 30. 13:33
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy a szemkihúzóval a szemedet, a szájkihúzóval pedig a szádat húzod ki. Csupán ennyi :D
2008. dec. 30. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
eddig eljutottam de hogy lehet megkülönböztetni ha nincs rá írva
2008. dec. 30. 14:05
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én olyannal találkoztam,amelyikre száj vagy szem van rárajzolva.Ilyen sincs rajta?
2008. dec. 30. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nincs ráírva hogy eyeliner vagy lipliner? Egyébként én összetételileg nem sok különbséget érzek a kettő között, max színben. Nyugodtan használd amire akarod.
2008. dec. 30. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha pl fekete akkor az biztos szemre van. :))

Kék is szemre. Rózsaszín valszeg inkább száj, piros is.


Egyébként nem lesz bajod ha máshová is használod, én is szoktam ha épp nincs olyan színem.


Egyébként kérdezd meg nővéredet nem fog belehalni, 5 perce biztos van. Add neki oda mond h rakja 2 csoportba melyik szem melyik száj. aztán már tudni fogod. De ha feltöltöd ide, úgy értem lefényképezed szerintem mi is megmondjuk neked.

2008. dec. 30. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
kössz a válaszokat és nem mindegyiken van jel
2008. dec. 31. 12:12
 7/7 anonim ***** válasza:
Elvileg az állagán érezhető, a krémesebb a szájra van, de nem minden esetben állapítható meg. A színekből is lehet következtetni, a kék, zöld, fekete biztos szemre van, de van egy két szín, ami nem egyértelmű (rózsaszín, lila, mályva...)Végül is, nem tragédia ha a szemceruzát a szádra kened vagy fordítva, de ha kellemetlen az íze, akkor az valószínű, hogy szemceruza lesz.
2009. jan. 4. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!