Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen rossz tapasztalatotok...

Milyen rossz tapasztalatotok van a köldökpiercing viselésével kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Most gondolkodom, hogy tetetek, de szeretném ismerni az "árnyoldalakat" is...
2010. okt. 14. 15:16
 1/6 anonim ***** válasza:

Semmilyen! Észre sem veszem, h ott van.


Esetleg annyi, h nagyon ritkán beleakad vmibe konkrétan 2 esetre emléxem és már 4 éve megvan..

1x a törcsi húzta meg, 1x meg a strandon ahogy ki akartam jönni a vízből, a medence fala hátrafeszítette a pc-m húúú na az fájt, de ezen kívül semmi "árnyoldala" nincs.


20/L

2010. okt. 14. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
hát nekem csak annyi h ilyen egy hónap után vettem bele másikat ami lógós volt..mmint értitek hogy:D n azt beraktam és kikellet szedni mert annyira begyulladt :S aztán kivettem és visszaraktam a simát..de ilyen 2 hónapja megint beletettem a logosat és most nem gyulladt még be..de szerintem már nem is fog(: amugy télleg nem érezni hogy ottvan.
2010. okt. 14. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem szúrás után pár hónappal rondán begyulladt, valószínűleg allergiás voltam a piercingek anyagára. Végül aranyra cseréltem az ékszert és azóta megoldódott a probléma.
2010. okt. 14. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
És nagyon fájdalmas a betetetése?
2010. okt. 14. 18:37
 5/6 anonim ***** válasza:

Éreztem, h átszúrja a bőröm, de abszolút nem fájt, talán az ékszer behelyezése volt egy kicsit kellemetlen..Lidocaynnal befújta vagy 3x, de injekciót akartam mert nagyon nagyon paráztam attól h fájni fog, de nem adott mert azt mondta, h ha nem tom, h allergiás vok rá akk nem adja be, szal maradt a spray.

Szombaton meg megyek megcsináltatni a nyelv pc-t, de ha már rágondolok görcsbe rándul a gyomrom..:D

2010. okt. 14. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
én megse éreztem mikor szúrta:D aahh..bnőm mesélte h nyelvbe se fáj..csak az a hang..mikor szurja a hust..:|
2010. okt. 14. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!