Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szerintetek a két nyaklánc...

Szerintetek a két nyaklánc közül melyik állna jobban? Nekem a ''merevebb'' tetszik, de félek, hogy élőben nem állna szépen. Buli kiegészítőnek kellene fűzőhöz. Akinek van hasonló az írja meg a tapasztalatokat! Egyébként swarowski

Figyelt kérdés

Mindkét nyakláncról 2-2 képet tettem fel


[link]


[link]



A másik:


[link]


[link]


2010. okt. 19. 22:53
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

az első a merev? úgy látom, és az jobban tetszik, én azt venném.

amúgy egy ismerősömnek ilyen volt az esküvőjén a nyakában, és nagyon szépen mutatott, szerintem nem "merevedne be"


milyen fűzőhöz szeretnéd?csak mert ez egy elég elegáns darab. ha megmutatod a fűzőt, lehet tudnék mutatni jobban illőt!


20Ł

2010. okt. 19. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
az első a legszebb szerintem. :)
2010. okt. 19. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
szerintem is az első a szebb XD
2010. okt. 19. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 soundcloud válasza:
erre így lehetetlen válaszolni, mert nem tudom hogy nézel ki, nem látom élőben, hogy felpróbálod stb. ez olyan, mintha én kiteszek 2 inget és válassz-nagyon valószínű, hogy nem tudnád megmondani melyik állna tényleg jól. amúgy szép nyakláncok, ez tény
2010. okt. 19. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
egy sima fekete fűzőről van szó,ezzel szeretném feldobni.az elsőt mondtam merevnek igen.amúgy szőke vagyok ha ez számít valamit szóval nem tudom jó választás-e :S
2010. okt. 19. 23:01
 6/15 soundcloud válasza:
nem témába vág, de szerintem fekete fűző helyett egy sötétkék jobb lenne-de gondolom az van/tetszik/írd be te, úgyhogy tárgytalan:)
2010. okt. 19. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
még nincs meg a fűző azis tervben van,szóval fontolóra veszem : )
2010. okt. 19. 23:09
 8/15 anonim ***** válasza:
Szerintem túl vastag a nyaklánc. Egy vékonyabb lánc szép medálszerűséggel elegánsabb és szebben állna egy fiatal lánynak. A vastag láncot inkább 40-es korosztályon képzelném el.
2010. okt. 19. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 soundcloud válasza:
hmmm...ha már ennyire benne vagyunk, akkor mit veszel még fel hozzá?
2010. okt. 19. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
a nyakláncról ebszéljünk inkább létszi :) Valóban túl vastag lenne?Nekem nagyon tetszik akkoris :S
2010. okt. 19. 23:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!