Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Rövid, vékony szempilláim...

Rövid, vékony szempilláim vannak, szőkés színűek. Számomra melyik szempillaspirál a legjobb?

Figyelt kérdés
Rövid, vékony szempilláim vannak (sajnos) és elég szőkés színűek is. Szerintetek melyik márka vagy milyen fajta szempillaspirál számomra a megfelelő? Már sok márkával próbálkoztam, de igazából egyikkel sem vagyok teljesen megelégedve. Köszi a válaszokat!
2008. jan. 9. 10:28
 1/5 anonim ***** válasza:
74%
A dúsító, az hosszabbít is. Tudod, aminek 2 feje van, egy fehér és egy fekete. Előbb a fehéret kell felvinni, ez dúsít és hosszabbít, aztán a feketét. De fontos, hogy olyat vegyél, amibe bele van építve egy olyan lehúzó (vagy mi), ami leszedi a felesleges festéket, mert különben nagyon rondán tud kinézni, ha csomók vannak rajta.
2008. jan. 9. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Mivel vékonyak a szempilláid egy kis dúsítást alkalmazhatsz, ugyanez a rövidségre. Válassz oan szempillaspirált, ami ápolja a szempilláidat és egyben dúsít és hosszabít is. Szerintem naon jók a Maybelline szempillaspíráljai én is oant használok. És mivel a szempilláid világosak inkább a fekete szempillaspirált részesítsd előnyben.. Szia! Cukky
2008. jan. 9. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
74%
Használj szempilla göndörítőt! szerintem nagyon jó féle szempillaspirál a maybelline define-a-lash szempsirállja(nagyon jó hatása van!!)
2008. jan. 9. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia. Én úgy kezdeném az egészet, hogy elmegyek a kozmetikushoz és befestetem a szempillámat feketére.

Mindenképpen dupla végű szempilla spirált vennék mivel ennek a fehér része ápoló hatású ( és nem dúsító) a fekete dúsító és hosszító. Ne használj vízálló spirált mert károsítja a szempillákat.

Tipp: használj Ilcsi-bagzó macska szemcseppet ami ápolja is a szempillákat.

hülyén hangzik tudom de ez a neve.....kozmetikusnál tudod megvenni aki Ilcsi termékekkel dolgozik.

Remélem tudtam segíteni....1 kozmetikus

2008. jan. 12. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
festesd be a pilláid kozmetikussal! pár 100as tétel és gyönyörű a hatás és tartós! a spirál is sokkal jobban mutat rajta és az se baj ha a spirál elmarad! nekem a hajam vörös a pillám szőkés és évek óta kozmetikussal teszek ez ellen és sokkal magabiztosabb vagyok!
2010. dec. 14. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!