Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Sápadt fehér bőr, fekete haj,...

Sápadt fehér bőr, fekete haj, kékes-zöld szem. Milyen smink áll jól?

Figyelt kérdés
Imádom hogy ilyen fehér a bőröm és szeretném etz kiemelni, és imádom az extrém sminkeket! Ha valaki tudna segiteni részletesen irja le mit kéne csinálnom mert kifogytam én az 5letekből:/
2008. jan. 9. 18:18
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát fehér bőrőd szerintem legjobban egy kis pirosítóval emelheted ki. Amit az arccsontodra vigyél fel. Fehér bőrődhöz és kékes szemeidhez naon jól áll a kék szemhéjfestékek különböző árnyalatai. Ezzel az arcodat "hideggé" teheted. Írtad, h. szereted az extrém sminkeket, akkor leginkább a szemeidet hangsúlyozhatod még fekete szemhéjtussal. Majd egy kis fekete szempillaspirál és már kész is az extrém sminked. :)
2008. jan. 9. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
szia.szerintem a belső szemhélyadat mindenképp valami halvány zölddel fesd.majd a közepétől kifelé haladva dohányzölddel árnyékold. szemhély ceruza barna legyen ami árnyalatban illik a szemöldököd színéhez.a szemceruzád és a tusod fekete.a szempilla spirál pedig extra fekete,ami két végű.és szerintem is használj pirosítót.de óvatosan a szinekkel.inkább barack színt használj.ez a smink kicsit vad,nőies,és elbűvölő is.próbáld ki.aztán kérem a vékeményt.
2008. jan. 10. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szeretnék vitatkozni az elöttem szólóval.

Kék szemhez nem használunk kék szemhéjpúdert, mert elveszik benne a kék szem.

Jól áll a lila, bordó, ezüst, szürke, barna stb...de nem a kék.

Ha szereted az extrém sminkeket használj fekete szemhéjpúdert amivel füstös szemeket tudsz készíteni egy jó ecsettel.

A szemed belső zugába használj világosabb (lehet intenzívebb, erőteljesebb) színeket és sok-sok fekete szempilla spirált!!

Ha szeretes a világos bőröd ne használj barnás pirosítókat( inkább rózsaszínes, lazacos árnyalatokat válassz!)

2008. jan. 12. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Most leírtad hogy nekem milyen az ideális nő. Még nem találkoztunk, de hozzám jössz?
2011. márc. 10. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Fekete szemhéjkontúr
2018. febr. 26. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!