Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Lányok, jó ha egy pasin...

Lányok, jó ha egy pasin szájfény van?

Figyelt kérdés
Én szoktam használni, mert szép szám van, és így kiemeli, ez színtelen szájfény, csak jobban észrevehető lesz tőle a szám, és nem is szárad ki.
2010. dec. 19. 02:58
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
87%
szerintem vicces egy fénylő szájú férfi...
2010. dec. 19. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
76%
wtf?
2010. dec. 19. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
80%

Hát nekem azt is nehéz volt feldolgozni amikor a legjobb pasi - vízilabdás- télen labellózott... nah de ezt betudtam annak hogy ne fújja ki a száját a szél.


Viszont én nem akarlak megbántani de vszeg ha meglátnálak megvárnám amíg elhaladsz mellettem és utána összegörnyednék és majd bepisilnék a röhögéstől...


Szájfény elég furi pasinak, főleg ha csillog az ajkad tőle...

2010. dec. 19. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 A kérdező kommentje:
Nem csillog, csak közelről lehet látni, eddig pár csajnak tetszett.
2010. dec. 19. 03:17
 5/33 anonim ***** válasza:
82%

jah előző 19/L


És am nekem bejönnek a metroszexuális pasik: tehát manikűrözhet, hogy rendeb legyen a keze - de azon se körömlakk! Meg részemről krémet is kenhet az arcára, de a szájfény már sok...

2010. dec. 19. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
88%

Behalok h rajtam kívül más is ébren van még.


Ha azt mondod nem csillog feltűnően akkor lehet okés.

De ne ragadjon el a hév :)

2010. dec. 19. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
62%
ha valóban szájfény amit magadra kensz akkor attól csillog a szád, ahogy a nevében is benne van hogy fény.. tehát fényes lesz tőle az ajkad, és nem férfiaknak való...
2010. dec. 19. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 A kérdező kommentje:
Akkor még is mivel hívjam fel magamra a nők figyelmét?Hogy vonzzam a tekinteteket, és vonzónak találjanak?
2010. dec. 19. 03:38
 9/33 anonim válasza:
69%
Tetováltass a homlokodra egy nagy nyomtatott L betűt. Nekem is van, minden csajnak bejön.
2010. dec. 19. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
56%
szájfénnyel akarod felhívni a nők figyelmét? xD az már rég rossz ha ennyire semmilyen vagy hogy szájfény kell hogy észrevegyenek.. próbáld meg kifelé sugározni ami belül van..már ha van............
2010. dec. 19. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!