Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Lányok! Nektek tetszik a...

Lányok! Nektek tetszik a Playboy-os nyaklánc, karkötő, fülbevaló? (bővebben lent, légyszi minnél többen írjatok)

Figyelt kérdés

Mit gondolsz azokról a lányokról,akik ilyet viselnek?Szerinted milyen lányok hordjanak ilyet?Neked van valmilyen?

Kort is írjatok légyszi.


2011. jan. 7. 20:26
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

Hát nekem nem nagyon jön be nem tudom mi ebben az olyan nagy cucc...

Én azokon a hülye lányokon szoktam látni akik:

-leszólnak mindenkit mert hogy ilyen meg olyan

-nagymenőznek

-pofáznak,káromkodnak

Kb.ilyen figurákon.

2011. jan. 7. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Ja hozzáteszem:12 vok.
2011. jan. 7. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:

Hát nekem nem tetszik.

Egyrészt én a kis 13 éves csajszikon látom, akik azt se tudják, hogy mi az. Ha fiatal nő hordja, az még oké. Jó, biztos divatos, meg minden, de szerintem aki tudja, hogy mit jelent a Playboy, annak azonnal meg lesz a véleménye a viselőjéről, még ha nem is igaz rá...

Pláne ha fiú hordja, attól falra tudnék mászni... :D

17/L

2011. jan. 7. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:

hát őszintén nagyon nem tetszik, sőt nagyon gáznak, és nevetségesnek tartom MAGAMBAN! Soha senkit nem szóltam még meg érte, ha láttam valakin, még csak megjegyzést sem tettem, hisz kinek, mi:) attól, hogy ott lóg a nyuszi a nyakában, vagy a csuklóján, attól még lehet az az illető jó fej:)


22L

2011. jan. 7. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

Semmi nem jön be, aminek köze van a Playboyhoz. Fent leírtak indokolják az állításom.


17L

2011. jan. 7. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

szerintem iszonyat rondák.

cukcsi, divatmániás csajokon láttam ilyet.

19 éves vagyok

2011. jan. 7. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim válasza:
Szerintem ha nem egy hibátlan alakú, nagymellű, igazi playboy nyuszi hord ilyet, akkor röhejes. És ha az előbbi személynek van egy csepp esze is, akkor tuti nem hord hasonlókat. 30/N
2011. jan. 7. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Akinek tetszik hordja,nincs vele semmi bajom,de nem hordanám egyrészt mert szinte minden csaj ilyet hord, már akinek ilyen a stílusa, másrészt nem jön be ez a nyúl vagy mi a akar lenni.:)
2011. jan. 7. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
57%
Én eddig csak műhajas, agyonszolizott, 2 kiló vakolatos plázap*csákon láttam ilyet. Szerintem nagyon olcsónak mutatja azt, aki ilyet hord.
2011. jan. 7. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Nekem Playboy-os cipom van,kb 1,5 eve vettem a Humanicba,16.000 Ft.Telitalpu,platform,farmercipo,egyaltalan nem qrvas.Egyebkent nekem tetszenek a Playboy-os cuccok,de nem veszek magamnak,mert ha vennek,eredetit vennek,nem olyan kis kinai torzfeju nyuszikat mint amilyeneket manapsag arulnak...Azok meg,ugye,nagyon dragak...Csak nezz ra egy eredeti playboy-os orara egy karoras szakuzletben.Nem olcsok...
2011. jan. 7. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!