Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen kiegészítőid vannak?...

Milyen kiegészítőid vannak? Bármi, táska, öv, fülbevaló, nyaklánc, stb. , és melyek a kedvenceid? Hol veszed őket, és átlagosan milyen időközönként veszel, és mennyit költesz rájuk?

Figyelt kérdés
Előre is köszönöm a válaszokat!
2011. jan. 16. 10:45
 1/9 anonim ***** válasza:
Táskám van egy pár darab, de ritkán veszek. Öveket egyáltalán nem hordok. Nyakláncaim is vannak, de csak alkalmakként veszem fel őket. Ami nagy szenvedélyem, azok a fülbevalók! :) Elkezdtem gyűjteni őket, már elég sok van belőle :P A bizsu fülbevalókat szeretem, tehát ezek nem olyan drágák, pár száz forintért már lehet venni szépeket. Bizsuboltban veszem őket általában, és minden hónapban veszek 2-5 darabot, attól függ :)
2011. jan. 16. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ezzen én si abszolút így vagyok^^
2011. jan. 16. 11:07
 3/9 anonim ***** válasza:
59%
Rengeteg táskám van,de most szeretnék a nagyjától megválni,ugyanis már 2-3éves darabok van amelyik még idősebb.Már fél éve csak a Guessből,Coachból vásárolok és ha esetleg meglátok valami nagyon szépet egy boltban azt hozzájuk csapom.Fél év alatt kb.6 ilyen márkájú táskát sikerült felhalmoznom,4hónapig biztos nem veszek semmit.Ékszerekből én is a bizsukat szeretem,de alig hordom őket.Át szeretnék térni az arany és ezüst ékszerekre.Imádom a sálakat.Bármilyen márkájú is csak szép legyen.Van egy pár övem,de nem hordom őket,szóval abból nem vennék márkásat,csak ha jó árban van és nagyon megtetszik.Még a szép táskadíszekért vagyok nagyon oda.Kb. a fél év alatt 150.000Ft-ot biztos elköltöttem ezekre.Próbálok mindent kollekcióváltáskor venni.
2011. jan. 16. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Imádom a kiegészítőket! Talán amiből a legkevesebb van, az az öv. Mostanában amúgy is inkább hosszított felsőket hordok és az alatt nem látszik. Viszont minden másból rengeteg van: sál, füli, nyaklánc, karkötő, gyűrű. Sosem indulok úgy el, hogy na akkor most veszek táskát. Járkálok, nézelődök és ha találok valami szép darabot (és persze meg is engedhetem magamnak) akkor megveszem. Havi szinten vásárolok kiegészítőt, de nem nagy értékben, mondjuk 2000-5000 forintért. A legjobban a táskákat szeretem. :)

20L

2011. jan. 17. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Két táskám van összvissz...egy övtasi meg egy nagyobb Vans, amit sulitáskaként használok. Nekem ilyen figurás övcsatos öveim vannak, de nem látszanak annyira, eltakarják őket a pólók és a pulcsik:) Nyakláncok, karkötők nem jellemzők, de van egy nagy kedvencem, egy karkötő, ami anyué volt. Bronz vékony, és nem összezárult karika, hanem lehet állítani, két kígyófej van rajta. Azt mindig hordom. Én a fülbevalót úgy oldottam meg, hogy van négy hely, háromban biztostű van:P a negyedikben tágító. Énnekem a legfontosabb a cipőm, javíthatatlan vagyok, és abból nem engedek:D

21/L

2011. jan. 17. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

táskám elég sok van..én mivel imádom telepakolni őket és suliba is könyvekkel ezért félévente szétmennek leszakadnak stb ezért nem veszek olyan drágákat :) kínai, jeans club, c&a, new yorker..stb


kiegészítőket csak bizsut..max 1000et adok azért ami nagyon szép...többi olcsóbb


amikor meglátok vmi olcsót akkor veszem meg

2011. jan. 17. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

régen rengeteg kiegészítővel járkáltam jobbra balra, mostmár kicsit lejjebb szűkűlt ez a fogalom is nálam

főleg sajátkészítésű (nemgagyi) nyakláncokat és karkötőket hordok. egy táskát, ami mindenhova jó, kényelmes, pont jó méretben...

2011. jan. 17. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

előző vagyok:

ezen kívül minden nap hordok övet, szerencsére találok olyat, ami jól néz ki és tart is valamit.

imádom a sálakat és a sapkákat, kint-bent hordom őket:)

2011. jan. 17. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat^^
2011. jan. 18. 20:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!