Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Komolyabb munkahelyeken-pl:dok...

Komolyabb munkahelyeken-pl:doktor, aszisztensno-ellenorzik hogy van-e barmilyen tetovalasod, piercinged?

Figyelt kérdés
Hallottam valakitol hogy ellenorzik es ha talalnak rajtad barmilyen tetovalast illetve piercinget akkor nem kaphatok komolyabb allast...
2011. jan. 23. 21:18
 1/5 anonim ***** válasza:

ha látszik a tetoválás vagy a piercing, akkor megkérnek, hogy az utóbbit vedd ki, a tetoválást pedig vagy takard el, vagy nem kapod meg az állást, amennyiben követelmény, hogy ne legyen tetoválásod.

nekem például a hátamon van egy tetoválás, de az csak bikiniben látszik, ha például orvos lennék, nem is lenne lehetőségem olyan ruhát hordani, ami lehetővé tenné, hogy látsszon.

ha persze kézfejen van tetoválás, vagy orrodban, szádban piercing, az pontosan az az eset, amit te írsz a kérdésben.

ha előírt formaruházat van, akkor emiatt el is küldhetnek, de ha nincs előírva, hogy mit viselj, akkor az indok, amiért elküldenek, az nem az lesz, hogy tetovált vagy vagy piercinged van, hanem az hogy például nem vagy elég képzett munkaerő vagy nem illesz a cég profiljába.


de ez ne tartson vissza a tetoválás viselésétől, lehet azt olyan helyre is, ami neked is tetszik és a munkáltató sem látja. :) ugyanez érvényes a piercingre is: nekem arcon van kettő, de ha munkahelyen kérik, hogy vegyem ki, átcserélem átlátszó szilikonra.

2011. jan. 24. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
koszike...sokat segitettel
2011. jan. 24. 21:03
 3/5 anonim ***** válasza:
Igaz, amit az első válaszoló írt, de én láttam már kitetovált doktorbácsit, és ajakpiercinges-műkörmös asszisztens nénit is. Szerintem ha mindenben megfelelsz a munkaadónak, nem fog csak ezért elutasítani. Persze ez is attól függ, hogy az illető mennyire kötözködős. Nekem van ajakpiercingem, és a csuklómon/fülem mögött/tarkómon tetoválás, de ez még soha nem akadályozott meg a munka találásban. Voltak olyanok is, akik pl. megdícsérték a tetoválást. :D Szóval szerintem se rettenj el attól, hogy tetováltass, max ha minden áron látható helyre akarod, akkor ne egy félfejnyi színeset, ami nagyon odahívja az emberek tekintetét.
2011. jan. 25. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

nekem kivetették gyakszin a piercinget (bár amúgy is kivettem volna már) nem odavaló az...bár felén van egy ápolónő akinek a haja egyik fele kék másik fekete, csuklótól nyakig tetkója van fülében végig fülbevaló, szemöldökében, ajkában, orrában, nyelvében piercing...

hát azt nem értem hogyan vehették fel, mert nekem alapból semmi bajom ezekkel, csak hát azért egy ápolónőnek szerintem neee...

2011. jan. 25. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
koszike....akkor johet az a tetovalas...:D:D:D
2011. jan. 25. 14:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!