Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » 10-12 ezer forint körül ti...

10-12 ezer forint körül ti milyen férfi karórát ajánlotok, ami megbízható, de aránylag jól is néz ki?

Figyelt kérdés
2011. jan. 25. 13:13
 1/8 anonim ***** válasza:

Casio?

[link]

2011. jan. 25. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy casio-ban is már ami jól néz ki, legalábbis nekem, az drágább. Nekem mondjuk a fémszíjasak tetszenek, azok eleve drágábbak. Ez pl 14 ezer, de ez volt a legolcsóbb azok közül ami tetszik:

[link]

2011. jan. 25. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

nekem legjobban ezek a fajta órák tetszenek:

[link]

egy ugyan ilyet vettem én is páromnak, többet ér, de rá lehet bukkanni igen jó áron, vaterán!

semmi baja, és gyönyörű

2011. jan. 25. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Valóban szép az utolsó is, bár ahhoz én fiatalnak érzem magam. :)

Ez a Casio viszont tetszik nagyon. Lenne egy kérdésem még ezzel kapcsolatban. Hol érdemes vásárolni az órát?

2011. jan. 25. 19:00
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom hova valósi vagy. Én vidéki vagyok, viszonylag kis városban élek, de 2 órásbolt is van, ezenkívül ékszerboltban is szoktak árulni órát (nemcsak nemesfémből). én először ezekbe néznék el, mielőtt netes rendelésre adnám a fejem. Személyesen mégiscsak más megnézni valamit mint képen. Meg ha gond van vele egyszerűbb helybe visszavinni. Szóval mindenképpen néz körül a környékeden. Azonkívül, ha bemész és elmondod körülbelül mire gondoltál, milyen árfekvésben akkor az eladó tud segíteni.
2011. jan. 25. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi, végül kicsit emeltem a kereten és ez lett: [link]
2011. jan. 26. 22:12
 7/8 anonim ***** válasza:
Tetszik. Szerintem még jobb is mint amit én linkeltem:)
2011. jan. 27. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszi! :)

De ez ízlés kérdése szerintem. Remélem működésileg egyikkel sincs gond.

2011. jan. 27. 13:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!