Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hány éves kortól ciki, ha egy...

Hány éves kortól ciki, ha egy lány nem sminkeli magát?

Figyelt kérdés
A barátnőm szerint a 15-17 éves fiúk szerint ciki ha a 14 év feletti lányok nem sminkelnek minden nap.Akkor ez is alapvető dolog?
2011. febr. 2. 16:00
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
szerintem nem
2011. febr. 2. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
68%
ez hujeseg
2011. febr. 2. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

21 éves leszek, de nem sminkelem magam. Van egy szerető párom, aki rajong azért, hogy természetesen tud látni, és mindig azt mondja, hogy így vagyok a legszebb..


Szolid sminket szoktam feldobni( szemceruza, szempillaspirál), utána meg rázendít :) hogy imádja, hogy ilyen szép vagyok, és imádja a szememet :)


Szóval.. nem kell hülyeségekre hallgatni. Normális smink elmegy, na de ne vakolat, meg hat kilo festék

2011. febr. 2. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
74%
Egyetértek az előzővel, szerintem soha nem ciki... Nem kötelező sminkelni. Én is szoktam használni szemceruzát és szempillaspirált.
2011. febr. 2. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
nem
2011. febr. 2. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Akkor én jó ciki vagyok, mert 23 éves létemre max. esküvőkre szoktam sminkelni, az is kimerül egy szemceruzával és egy szájfénnyel.:(
2011. febr. 2. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

hát én 21 vagyok és én se sminkelek nap mint nap. és ez rohadtul senkit nem zavar. soha nem zavarta az aktuális páromat se és barátnőimet se. persze alkalmakra mindig sminkelek, és nem is szolidat többnyire.

ne akarj olyan fiút aki az alapján ítél meg, hogy sminkelsz-e vagy sem! az ilyen srácok még egy kósza ábrándot se érnek meg!:)

2011. febr. 2. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

figyelj, van egy csaj az osztályunkban, aki minden nap sminkeli magát (14 évesek vagyunk)... na, hát ne tudd meg, milyen ronda, mert nem tud sminkelni. Az alapozóra, amit nem is tud rendesen fölvinni, arra ráönt egy kiló púdert, ami a babaszőrén (ami az arcán van) fennakad és úgy néz ki, mintha kilyukasztotta volna a lisztes zacskót a feje fölött....

szerintem egyáltalán nem ciki, és a smink is csak annyi legyen, hogy minnél természetesebbnek hasson, kiemelje a szépet és elkendőzze a csúfabb részeket. viszont egy tini lánynak semmi szüksége napi sminkelésre. sőt, huszonéves korban vagy afölött sem. elrontja a bőrt, még rondább lesz, mégjobban megpróbálja elkendőzni, mégjobban elcsúful a bőre és így megy tovább..... smink nélkül is lehet szép egy ember, de ha nagyon akarja, akkor minimális sminket vihet fel egy nap, de mint már említettem, csak annyit hogy pont természetesnek hasson. nekem ez a véleményem, tehát NEM CIKI, HANEM INKÁBB JÓ!

2011. febr. 2. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Sosem ciki. Én ugyan sminkelem magam (muszájból kezdtem el, a bőröm nem egyenletes színű, karikásak a szemeim, szóval ilyen apróbb sz6épséghibák miatt), de nagyon irigylem azokat, akiknek erre nincs szükségük, akkor is, ha én már élni sem tudnék anélkül^^

Az meg óriási baromság, hogy 14 év felett sminkelni kell, különben ciki leszel. Az én olvasatomban a ciki inkább ezt a felfogást takarja.

2011. febr. 2. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
ez hülyeség... na meg ezek a ciki - nem ciki kérdések...
2011. febr. 2. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!