Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen tipusú gomba ölőt...

Milyen tipusú gomba ölőt tudtok ajánlani műköröm készítés előtt, amit az ebay-on is megtudok vásárolni?

Figyelt kérdés
2011. febr. 25. 06:26
 1/4 anonim ***** válasza:
igazabol akarmelyik zsirtalanito jo, 99%-ban van benne alapbol gombaolo, akarmi mast mond az elado, mert azok altalaban rad akarjak sozni a szar, meregdraga crystalnailes cuccokat, de akarmelyik zsirtalanito jo
2011. febr. 25. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Akinek a Crystal Nails is drága az egy rossz , csóró műkörmös. NEm mennék hozzá az tuti.A lakkjai olcsóbbak,mint az Astor, vagy Loreal.Ezt a Crystal Nails védelmében mondtam.
2011. febr. 25. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az első válaszoló nem tudom mit használ, de szerintem a CN dolgok minőségükhöz képest elég olcsónak számítanak, és soha nem használnék más márkát, csak azért, mert az olcsó. Inkább fizetek kicsit többet a minőségért, minthogy lejárassam magam a vendégek előtt valami gagyi cuccal.
2011. febr. 25. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
69%
az elso vagyok, magamnak csinalom a mukormomet mar hat eve, nem vagyok mukormos. eleinte en is crystal nailset hasznaltam, mert hogy az milyen kiraly stb. de aztan kaptam mas markaju cuccokat valakitol ajandekba, es ra kellett jonnom, hogy az egvilagon semmi kulonbseg nem volt a CN es a masik kozott. aztan ido kozben kikoltoztem kulfoldre ahol meg nincs is CN, ezert mast hasznalok. a mukormosok azert hasznalnak cn-t mert sotetek, es a hat hetes tanfolyamon ezt tanitottak nekik.
2011. febr. 25. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!