Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Tetko 15 evesen? Szerintetek?

Tetko 15 evesen? Szerintetek?

Figyelt kérdés

Ha most csinalok magamnak 1 tetkot akkor mikor megnovok a bor nyulasa miatt a tetko elcseszodik?

15/F


2011. febr. 28. 21:11
 1/8 anonim ***** válasza:
71%

valószínűleg igen...

mivel nagyon fiatal vagy és ha olyan testrészedre tetted mint pl. kar,láb,hát vagy bármi ami nőhet akkor a tetkó nem fog tudni megnőni...

szerintem értelmetlen ilyen fiatalon tetkót csináltatni...

nem tudod hogy később edzeni fogsz e...mert még az is lehet hogy egyszer egy izmos srác leszel :D na akkor tuti hogy elcsesződik

2011. febr. 28. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
amúgy egy normális szalonban 18 év alatt nem tetoválnak. és valószínűleg megbánnád pár év múlva.
2011. febr. 28. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
91%
14-15 évesen annyi fajta tetkót akartam h áldom az eget h anyámék nem engedték. várj még azzal. ezt most mondom 21 évesen.
2011. febr. 28. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
86%

15 évesen még nőni fogsz, és ahogy előttem írták, akár gyúrhatsz is, vagy csak szimpla hízás miatt is nagyobb lehetsz. De ha a saját szemeddel akarod látni, akkor vegyél egy lufit, amire rajzolsz valami mintát(csillag, szívecske, négyzet) és fújd fel. a minta el fog nyúlni, és deformálódik. Ha most tetováltatsz, akkor valszeg Veled is ez fog történni.

Ha igazán szeretnéd azt a tetkót, akkor úgyis megcsináltatod egyszer, de várd meg, míg elérsz egy "végleges" méretet.

Az meg hülyeség, h öreg korodra csúnya lesz, meg ráncos...ha öreg leszel, akkor tetkó nélkül is csúnya lesz a bőröd, akkor meg tökmindegy, h tetkóval csúnya, vagy nélküle:D

20/l

2011. márc. 1. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

várj még vele !

én a te korodban akartam pl. vonalkódot tetováltatni magamra.

most húúú szerintem lekaparnám magamról.

pár év múlva már tudni fogod mi az amit szeretnél tutira örök életedre mert kialakul a személyiséged és a stílusod.

20/L

2011. márc. 1. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
ti nem vagytok normálisak. gondolkozzatok már. most tegyük fel tetováltat és meghízik. lehet hogy nyúlik de ha egy 25 éves 60 kilós férfi tetováltat akkor az nem hízhat már el? akkor vékonyabb ember ne is tetováltasson? nincs olyan hogy nem változik az emberi test. valaki lefogy 30 évesen 120 kilóról 70-re azt akkor összemegy a tetoválás vagy mi? meg fordítva is igaz. szóval ez hülyeség. nekem elég sok tetoválásom van nem foglalkoztam soha ezzel mind két alkarom végig van varrva mellkas nyak váll. 15 évesen készült az első most 18 vagyok. 18/F
2011. jún. 20. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
ja és 175cm 50kg vagyok elég vékony de még tervezem hogy csináltatok most pl a lábfejemre tervezem. 18/F
2011. jún. 20. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

hallod...szerintem ilyenkorra max rajulásból csináltat magának az ember semmi másért!!16leszek én is akarok tetkót de tudok vele várni 18éves koromig mert nem azért akarom csinálni hogy másoknak tetszen hogy milyen fasza hanem pl én már 13évesen elterveztem hogy lesz egy ujjaktól kezdődő nonfiguratívom egész kezemen át közben alkaron plussz nonfiguratívban valami hozzá passzoló dolog és egészen a nyakamig a mellkasomig és a lapockámig menne és egy nagy keresztet a hátamra de most nem fogok ennyi idősen akár egy kicsi keresztet se csinálni mert a vallásom miatt akarok tetkót de még mindig fiatal vagyok ehhez

te csinálhatsz felőlem de ha rám hallgatsz vársz vele és nem brahiból csináltatsz hogy tetszen a többieknek...2éve gyúrok 13éves korom óta és ha másért nem akkor azért nem csinálok ennyi idősen tetkót mert még izmosodni akarok hozzá...mert most leszek 16 éves 173-175 között vagyok 62kg és elakarom érni az ideális testsúlyom mielőtt szét varratom magam...

2011. júl. 9. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!