Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mennyire fáj a fülbevaló-belövés?

Mennyire fáj a fülbevaló-belövés?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy túl lehet élni! :D


Normális fülbevaló lesz,a fülcimpába.


2009. febr. 22. 09:58
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
85%
Egyáltalán nem fáj.ODa raknak egy gépet és az átszúrja.Megse lehet érezni.
2009. febr. 22. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekem mikor csináltak (bár nem a cimpámba, hanem feljebb akkor az a 2fájt, de nem gáz), utánna való 2viszont egy cseppet sem! Szerintem nem mindegy, hogy ki csinálja és hova!
2009. febr. 22. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Természetesen szakemberhez megyek, aki ért hozzá. És a fülcimpába lesz. Én is úgy hallottam, hogy oda nem fáj, de az mégis csak jobban tudja, aki átélte. :)
2009. febr. 22. 10:08
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
a hangtól megijedtem, aztán kicsit zsibbadt:D a lövés maga nem fáj.
2009. febr. 22. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
nem fáj egyáltalán!én már magmnak is szúrtam!csak egy picitt csíp!de nem mindég
2009. febr. 22. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

De ha lövik, akkor gondolom a pisztoly összenyomja a fülbevalót. Azt később ki lehet szedni, ugye? Mert gondolom néha kell tisztítani és muszáj lesz kivenni azért. :)


Am köszi a válaszokat!

2009. febr. 22. 13:54
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Lövés után 2 héttel már kiveheted, ha érzed, hogy begyógyult.Aztán bármikor ki-be teheted:)
2009. febr. 22. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Én 12 éves vagyok,és köbö 1 hónapja lőtte ki a fülemet a szomszédom,mivel kozmetikus:D

Odatesznek egy pisztolyt a füledhez,amibe már betették a kiválasztott fülbevalót.Amikor a fülbevaló átlyukasztja a füledet,kicsit fájni fog,de kibírható.Ezután nekem pár órig csípett,de nem elviselhetetlenül:)

Én azóta nem merek bele újat tenni,mert még eléggé irritálja,ha leveszem a pólómat vagy a pulcsimat,és hozzáér...Inkább hagyom,amíg már egyáltalán nem fáj,mert szerintem ha egyszer már kivettem az orvosi fülbevalót,nem tehetem vissza...:)

2009. febr. 22. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
76%

maga a belövés abszolút nem fáj, utána egy kis ideig égő érzést tapasztalhatsz.

nekem lőtték mindhárom lyukat a fülemen, de ettől függetlenül azt ajánlom, hogy tűvel szúrasd, mert az állítólag sokkal jobb, és később könnyebben tudod majd tágítani : D.

2009. febr. 22. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
én tavaly áprilisban csináltattam 17 évesen, mert úgy féltem tőle... kár volt annyit várni, amikor átlőtte csak annyit kérdeztem, hogy "már kész is van?" :D nem is lehet érezni, lefújta érzéstelenítővel előtte... Westendben csináltattam amúgy
2009. febr. 23. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!