Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen időközönként kell majd...

Milyen időközönként kell majd műkörmöshöz járnom?

Figyelt kérdés
Most van először műkörmöm. Azt mondta a manikűrös, hogy mivel először van műkörmöm, 2 hét múlva majd hozzá kell csiszolni a sajátomhoz a műt. Aztán meg ugye 2-3 múlva töltetni kell. De akkor 2 hét után azt is megint össze kell csiszolni? Szóval 2 hetente járjak a kozmetikába? Ti milyen időközönként jártok? (előre is köszi a válaszokat!)
2011. márc. 28. 19:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Én havonta járok töltetni.
2011. márc. 28. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Havonta 1x járok, de én akkor újat rakatok fel.
2011. márc. 28. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
3-4 hetente jártam, amikor volt
2011. márc. 28. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem nem kellett csiszoltatnom. Kb 3 hetente járok töltetni, de szerintem ez nem sok idő, csak nekem nagyon pici és gyorsan növő körmeim vannak, mások akár 5-6 hétig is simán elvannak a körmeikkel.
2011. márc. 28. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
56%

nekem nem kellett úracsiszoltatni:)

nekem akár 5-6 hétig is fentmarad:) de ha tölteted mindig, akkor legalább fél-1 év után szedesd le,és hagyd szabadon kb 1 hónapig a körmeidet,mert nagyon tönkreteszi a műköröm.

2011. márc. 30. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!