Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » A 3 márka közül melyik körömla...

A 3 márka közül melyik körömlakknak legjobbb a MINŐSÉGE: S-he, Miss Sporty, Essence?

Figyelt kérdés

Tudom, tudom egyik sem egy nagy márka, és nem is túl minőségiek, de ha választani kéne a 3 közül, szerintetek minőségre (de csak is arra(nem színkollekcióra, árra stb.)!) a legjobb körömlakk?


(minőség alatt azt értem, hogy csíkos-e a felkenéskor, hamar pattogzik-e le stb.)


Előre is köszi a válaszokat:)


2011. ápr. 2. 22:41
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Essence.
2011. ápr. 2. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
essence:)
2011. ápr. 2. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Én is az Essence-t gondolom a best-nek.
2011. ápr. 2. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Én az Essence-t még nem próbáltam, szóval csak az első kettőről tudok nyilatkozni. Pár hónapja vettem egy S-he körömlakkot, elejében nagyon jó volt, tartós, nem pattogott. De most így idő elteltével "megromlott". Lepattog már a második nap. A Miss Sporty sokkal tovább bírta.
2011. ápr. 2. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

hát nekem van mind3..

az essencenek a színei tetszenek a legjobban, meg így az első két használatakor nagyon jók, majd így összecsomósodnak :S mindig hígítanom kell..

a s-he-t annyira nem szeretem, mert

1.nem fed olyan jól

2.hamar lekopik

miss sporty.. a 3 közül szerintem még mindig ez a legjobb. sokáig fentmarad, nem pattog le, és szépen fel lehet kenni

2011. ápr. 2. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
miss sporty.
2011. ápr. 2. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

az essence lakkok közül rengetek színvákaszték van ellenben amiket vettem eddig sok belőlük hamarabb beszáradt, megadta magát.. de egy fedőlakkal azért tartós


a miss sporty-val pedig még nem volt gondom, de tény, hogy az a 7napi tartósság ami néhányukon fel van tüntetve nem teljességében igaz de egész jól bírja és mellette szóljon, hogy színekben nagyon szépeket lehet találni.. van egy kék szín ebből a márkából amit imádok és ha elfogy képes vagyok felkeresni egy újabbat :P :)

2011. ápr. 2. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Háát nekem mind a 3 bejön, hogy őszinte legyek!

De talán az Essence és a Miss Sporty a dobogó első helyén áll..és utána a S-he...

2011. ápr. 5. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Essence. Nekem a s-he nem jött be, a Miss sporty sem
2011. ápr. 11. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
Nekem az essence vált be legjobban:) egész gyorsan szárad és nem muszáj felvinni 2 vagy többréteget:)
2011. ápr. 11. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!