Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Lányok! Festettétek már ilyen...

Lányok! Festettétek már ilyen módon a körmötöket?

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=XoGos7bTeno&feature=relmfu


én ma próbálkoztam ezzel a dologgal, de sajnos nem jött össze:S

először is, nekem nem annyira folyékonyak a lakkjaim, hogy ilyen szépen szétmenjen a víz tetején. csak egy kis kör lesz, nem megy így szét:S vagy mielőtt nekiállok, valahogy fel kell higítani kicsit(mivel?)

a másik h ezt csak ilyen nagyobb körmöknél lehet szépen megcsinálni? (a munkám miatt se lehet nagy a körmöm, meg nem is szeretem)

sima vízbe kell csinálni, (fontos a víz hőmérséklete?) vagy van benne valami?


sok ilyen videót megnéztem, de sajnos nem találtam egy magyart se, angolul pedig nem értek, ezért kérdezlek meg titeket, hátha tudjátok hogy is kell ezt:)


2011. ápr. 15. 16:52
 1/7 szamóca. ***** válasza:

körömlakk függő az egész, én próbáltam.

egy körömlakkom telejsen szépen szétment rajta, működött vele, a többi összegyűlt egy csomóba.

nem tettem semmit a vízbe meg sehova sem, kb kézmeleg vízben csináltam...

2011. ápr. 15. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 habibi ***** válasza:
szia, én is egyszer kipróbáltam, de nem sikerült :S és nagy pazarlásnak tartom. inkább kifejlesztettem egy új technikát: 3 szín kell hozzá: egy sötét egy csillogós és egy világos , lehetőleg illjenek össze a színek. Mindnek lecsavarom a tetejét, de nem veszem ki az ecsetet belőle, majd a sötétebbel teszek pár pontot a körmömre, majd a csillogóssal és a világossal is. lehetőleg úgy, hogy ne fedjék el egymást a színek. Mikor kész a pontozás, akkor egy fogpiszkálóval összekeverem őket, vagyis egymásba keverem a színeket. nagyon szép márványos minta lesz a végeredmény, és minden körmön más lesz az alakzat. Nagyon jól mutat. (remélem érthető voltam)
2011. ápr. 15. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
én is annyit próbálgattam.. de sosem sikerült mert egyik lakkom szétfolyt.. máásik nem:D de jó hogy mutattad, mert ma is kipróbálom:D majd írok helyzetjelentést:D
2011. ápr. 15. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én is próbáltam de nekem sem megy szét a lakkom a vízen :( meleg víz!
2011. ápr. 15. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
na kipróbáltam.. egyetlen egy sikerült.. de nagyon sok lakkot beletettem.. szerintem is pazarlás..
2011. ápr. 16. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
ha a körömlakkba teszel körömlakklemosot akkor higabb lesz a körömlakk, és nemkell talán annyit beletenni:)
2011. ápr. 16. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
nem csináltam de nagyon tetszik :) tuti kipróbálom aztán majd ha sikerült megírom :D:D
2011. ápr. 25. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!