Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen színű körömlakkot...

Milyen színű körömlakkot javasoltok?

Figyelt kérdés

Sajnos a körmöm felső fehér része foltokban átlátszik, elég nyomorultul néz ki. Szeretném befesteni. Semmi feltűnő. Természetes, testszínű lakkra gondoltam.

Vmi ilyesmi: [link]

Milyen színt javasoltok?


2011. ápr. 19. 00:40
 1/4 anonim ***** válasza:
világos rózsaszín is jó, meg bármi ami világosabb, de ha szereted az extrémebb színeket olyanokat is vehetsz, nézz körül a ruhatáradban milyen színű felsőid vannak és vegyél hozzáillő lakkokat.
2011. ápr. 19. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
2011. ápr. 19. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
2011. ápr. 19. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Darcy01 ***** válasza:
A Miss Sporty lakkok között találsz sokféle halvány rózsaszín, áttetsző színűt. Különféle tápláló, körömnövekedést segítő fajták ezek. Nekem is van valami hasonló, és csak úgy önmagában is szoktam használni.
2011. ápr. 19. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!