Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ragasztós és öntapadós műkörmök?

Ragasztós és öntapadós műkörmök?

Figyelt kérdés

2 hét múlva lesz alkalmam menni a városba,és addig is informálódni szeretnék a Dm-ben,Rossmann-ban kapható ragasztós vagy öntapadós műkörmökről.

Nincs időm,se pénzem belevágni az építtetős műkörmökbe,de viszont rettentő rövidek,sérülékenyek a körmeim(ezen már dolgozom,erősítési folyamatban vannak).Alkalomra gondoltam úgy hogy max.egy éjszakát kéne kibirnia rajtam.Sokkal egyszerűbb lenne így szép,egyedi dolgokat alkotnom a körmökre,és csak utánna helyezném fel.Az érdekelni hogy mennyibe fájnak ezek,milyet érdemes vennem(öntapadósat vagy ragasztósat)illetve ha ragasztósat,akkor a ragasztó mennyi hozzá.Meddig bírja,és ami lehet hogy hülyén hangzik,de lehet belőle vágni itthon ollóval?

Nem akarok 3cm hosszúságú körmöket.Attól nem félek,hogy majd csúnya lesz utánna a körmöm,a ragasztó lekopik,és amúgy is évente max.2 ilyen alkalom van.Remélem tudtok majd segíteni.


2011. ápr. 23. 20:28
 1/2 anonim ***** válasza:
59%
Én műkörmös vagyok,és mint szakmabeli azt ajánlom,hogy smmiképp ne ragassz fel magadnak semmilyen kínai ócskaságot.Egyrészt,mert a meglévő körmödet töndreteszi,másrészt,mert úgysem áll az meg neked. Ha tényleg nincs pénzed műkörmösre,akkor vegyél valamilyen tápláló körömlakkot(pl az Avontól),próbáld nem rágni,mert gondolom attól rövid a körmöd,és próbáld megnövelni. Ilyen ragaszthatós szaroktól lejöhet az egész körmöd,azzal már egy műkörmös sem tud kezdeni semmit...
2011. ápr. 24. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi a tanácsot.Nem rágom a körmeimet,csak folyamatosan letörik.Egyszerűen nem tudom megnöveszteni,mert valahogy mindig bereped az egyik,és akkor a többit is vághatom le:(

Tényleg nem fogok venni ilyen ragasztós szart,mert elég olcsó hatása van.Azért köszike:)

2011. ápr. 24. 11:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!