Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » 3 napja van köldökpiercingem....

3 napja van köldökpiercingem. Normális ha piros és bévül talán picit gennyes és néha viszket?

Figyelt kérdés
arra lennék kiváncsi h kb mennyi idő után mulik el ez a pirosodás meg ienek
2009. márc. 8. 19:16
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen előfordul, de a piercinges nem ajánlott neked krémet?

Azzal kell kenegetni, és fertőtleníteni. Különben elfertőződhet meg minden.

Ha nem ajánlott semmit és nem tudod milyen időközönként kell kenni menj vissza oda, ahol csináltattad és mutasd meg, majd kérj tanácsot.


Az a legbiztosabb ;)

2009. márc. 8. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
ien alkoholos vmit adott azzal fertőtlenitem:)mi lenne joo rá?
2009. márc. 8. 19:28
 3/8 anonim ***** válasza:
Patikai 3%-os hidrogénperoxid oldat.
2009. márc. 8. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen normális!Nekem több mint 4 éve van köldökpiercingem.Az alkoholos cucc nem jó rá!Betadinnal kell ecsetelni,de vigyázz hogy ne menjen a ékkő részére.Még fújhatod sósvizes orr spray-el patikába lehet kapni.Én ezzel ezeltem és 1 hónap után teljesen begyógyult.Amúgy ez az egyik legnehezebben gyógyuló piercing.Minden nap ecseteld többször és ilyenkor kicsit mozgatni is kell.Itt egy oldal ahol leírják és videóban elmondják hogyan kell kezelni.Én náluk csináltattam a piercinget és a két tetoválást soha semmi baj nem volt.

www.elvistatto.hu

2009. márc. 8. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia! nekem 10 éve van a köldökömben ékszer, és legalább 1 évig baromi szar volt a berakástól...de elmúlt és azóta tökélets. Gennyes volt, időnként begyulladt és sokszor fájt is. Szerintem ez érzékenység kérdése, de ne vedd ki, mert nagyon hamar benő, főleg mikor még friss a seb. Kenegesd, én a borecetes vizet ajánlom, az fertőtlenít is, vagy valamilyen patikában kapható fertőtlenítővel fújkáld, pár hét és jobb lesz. Kitartás!!!
2009. márc. 9. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszi:) én most alkohollal fertőtlenitem és elkezdtem gyógynövényes teával kenegetni meg rajtahagyom és ugy hagyom 15 percig kb de fogok venni még rá vmit mert most oan gennyes vagy mien és csunya még xD:)
2009. márc. 9. 19:18
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Figyu! nekem a hús is kifordult belőle annyira begyulladt! vegyél titán vagy platina ékszert és azt rakd bele, hiddel attól elmúlik, nekem már 7 éve megvan...
2009. márc. 9. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem 3 éve van köldökpiercingem, az első pár napban nem volt semmi gond vele csak piros volt meg érzékeny. Aztán be is gennyesedett. Én kaptam hidrogén-peroxidot azzal kellett kenegetnem 2x egy nap és 1-2 hónap után helyrejött és azóta soha nem volt gondom vele. Tehát én ezt tudom ajánlani Neked. Fontos, hogy orvosi fém legyen az ékszer amit először behelyeznek és nekem azt mondta a kozmetikus aki behelyezte h kb 10 hét után ki lehet már cserélni.

2009. márc. 9. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!