Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » 5 napja kilövettem a fülem és...

5 napja kilövettem a fülem és mondták h ne vegyem ki a fülbevalót, de én ki szeretném cserélni egy másikra viszont még nem forrt be tekjesen de nem fáj meg semmi csak érzem még h nincs teljesen beforva. Kicserélhetem?

Figyelt kérdés
Bocs de még nem volt fülbevalóm és ezért kérdezgetek ilyeneket.
2011. máj. 24. 11:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Nézd, nekem sincs fülve valóm, de én nem tenném. Te tudod.
2011. máj. 24. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
NEM lehet kivenni még, 3 hét min. Ahogy kiveszed egyből összeforr. Egyébként magadnak szúrtad??Mert általában ha kilövetted akkor elmondják, mi a teendő vele.
2011. máj. 24. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia. Nekem ma egy hete lőtte ki egy kozmetikus. Azt mondta, hogy minimum 3-4 hétig benne kell lenni annak a fülbevalónak, amit ő lőtt be. Alkohollal kennem be minden este, és forgatom a fülcsit, hogy ne "forrjon rá a fülem"...szóval NE VEDD KI
2011. máj. 24. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia

Én magamnak szúrtam már kb 10x fülbevalót és szerintem kitudod cserélni ha ügyes vagy, lehet egy picit érzékeny lesz amikor kiveszed meg beteszed a fülbevalót, de nekem még eddig semmi gond nem volt belőle :)

2011. máj. 26. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!