Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szeretnék műkörmöt nem túl...

Szeretnék műkörmöt nem túl hosszút csak olyan izléseset. A szüleim nem engedik hogy vehetném rá őket hogy csak 1x engedjék meg?

Figyelt kérdés
2011. máj. 26. 18:25
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem sokra mész,ha csak egyszer megengedik,azzal utána is foglalkozni kell,legalább havonta,és rengeteg pénzt visz.
2011. máj. 26. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nekem volt tavaly. ne rakass nagyonfáj. az egész körmödet lereszelik. lehet hogy jól nézett ki de többet nem vállalnám úgy fájt 14/L
2011. máj. 26. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

19:05

Neked azért fájt, mert rossz körmöshöz mentél. Normál körülmények között nem érzel semmit, fájdalmat főleg nem. Sajnálom, hogy ilyenhez kerültél:(

Kérdező:

Menj el modellnek körmös suliba, ott ingyen kapsz körmöt, és ha tetszik, akkor ráveheted a szüleidet. De egyébként ráérsz még vele.

Egy körmös

2011. máj. 26. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
utolsó, akkor valamit nagyon elcseszhettek, mert nem fáj. sőt még csak le sem reszelik az egészet, tök normális hosszt hagynak neki.
2011. máj. 26. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

köszöm a válaszokat:)

ugy értettem hogy egyszertém kipróbálni:D

2011. máj. 26. 19:16
 6/7 anonim ***** válasza:
hát nem tudom. én nem ajánlom. szerintem ha valakinek szép egészséges és ápolt körme van arra teljesen felesleges műköröm. kipróbálás szinten kezdtem én is,aztán mikor le lett szedve teljesen megpuhult alatta a körmöm. (és 3 körmösnél voltam, mind a háromnál így jártam a végén) de ha akarod hát legyen. ha a szüleid nem engedik akkor ne vedd rá őket, mivel nem te keresed meg rá azt a 4000 forintot. abból a pénzből inkább körömlakkot vegyél minthogy egyszer 3 hétig "szép" legyen a körmöd
2011. máj. 26. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom hány éves vagy, de annál idiótább, kiábrándítóbb nincs, mint itt Kecskeméten, amikor az 1-es busszal jönnek a suliból az ilyen IQ bajnok tinik és a lányokon 2 cm-es hegyes műköröm van és alig 14 éves..Szánalmas ,mint vagány.
2011. máj. 26. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!