Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Sok pattanásom van és szeretné...

Sok pattanásom van és szeretném alapozoval leplezni, hogy csináljam? Milyen alapozot használjak?

Figyelt kérdés
2008. febr. 18. 22:30
 1/9 anonim ***** válasza:
68%

nem ajanlom az alapozot,mert az csak eldugitja a porusokat,és csak begyulladnak...ha fontos esemény miatt akarod elrejteni,akkor egyszer még megteheted,de akkor is egy màrkàsab alapozoval,mert ugye azok dragak,de minöségük kivalo,pl:astor,maybelline,max factor

amugy pattanàsra lehet gyogyszertarban kapni rengeteg kence ficét,ott érdeklödj,de a fekete szappan csodakra képes,ja és hasznàlj rendszeresen arctonikot

2008. febr. 19. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
68%
Nagyon jó folyékony alapozói vannak az Astornak pl. Ne válassz túl sötétet,és nedves szivaccsal vidd fel a bőrödre,majd korrektort az ujjbegyeddel óvatosan a patikra. Csak jó minőségű terméket használj,ezek ápolóak,vitaminosak. A Clean&Clear arclemosója csodákat művel! Nekem anno az segített.
2008. febr. 19. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
68%
Szia!Én a Maybelline dream matte mousset hazsnálom és sztem nagyon jó..sokmindent elfed és mégsincs oylan zsíros érzet...illetva van még nekik oylan alapozójuk mai nem tartalmaz olajokat,oylat is vettem de azt nem fed annyira...
2008. febr. 19. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
75%

a clean and clear a legjobb!

nekem tele volt a homlokom az állam a hátam mindent kiprobáltam alapozot is ( pasi vagyok) :D

és egyszer barátnőmnél volt a Clean and Clear és kiprobáltam és már egy alkalomtol is javult, utána olyat vettem és 3 hét alatt rendbejött az egész fejem. pedig azt hittem sosem fognak elmulni mert egyre több lett mindig csak több. most nincs egyse de amint kihagyok egy napot hogy nem kenem be azzal megint jelentkeznek.

2008. febr. 27. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
68%

Ne használj alapozót. Nekem is pattanásos arcom volt, de közel egy éve, hogy járok havonta arctisztításra (3300, ahova én járok)és azóta nincsenek ilyen problémáim. Csak menstruáció előtt, de akkor sem annyi mint arckezelés előtt.

Használok arckrémet, amit a kozmetikustól rendeltem. Előtte archabbal arcot mosok, tonikozok, és utána krémezek. Ezt a hármat együtt kell alkalmazni. Napi 1x. Talán próbáld meg ezeket.

2008. márc. 4. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
68%
Szia! Próbáld ki a patikákban kapható Vichy alapozókat!Ezek kifejezetten eltömődött pórusokra vannak kifejlesztve és tesztelve!És nem olyan drága kb. 4000 ft. Vagy valami minőségi alapozót pl. Estee Lauder vagy Lancome (kb 7-8000 Ft.)Olcsót nincs értelme prógálgatnod, mert úgyis lefolyik vagy nem tartós, vagy nem fed tökéletesen!!
2008. márc. 11. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
68%
Én korrektorral szoktam a bőrömet, elkendőzni, méghozzá vagy Ilcsis Ichitiolos korektorral, vagy A Mindennapi géljével.Ezen kívül jó még a bármelyik márkától a zöld korrektor.
2008. jún. 20. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
75%
menj el a háziorvosodhoz és kérd meg, hogy írja fel neked a Zineryt nevű szert. 1 max 2 hét kenés és egy darab pattanásod nem lesz. tutira beválik, nem egy durván pattanásos ismerősömnek segített. érdemes, mert akármit kensz magadra, nem álcázza.
2008. júl. 20. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
a legjobb alapozó a pattanásos és aknés bőrre az a hipoallergén(egyáltalán nem tömíti a pórusokat és engedi szellőzni a bőrt)Bioderma alapozó , ami egyben fényvédő is
2009. aug. 12. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!