Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Meddig elég egy parfüm napi...

Meddig elég egy parfüm napi egy fújás esetén?

Figyelt kérdés
2011. jún. 2. 22:33
 1/10 anonim ***** válasza:
13%

Attól függ, hogy milyen minőséget fújsz magadra.

Ha érdekel bővebben, írj privátot. :)

2011. jún. 2. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Figyeljetek már. Ez az oldal azért ilyen, amilyen, hogy ne csak a kérdező, de mindenki más is akit érdekel, megtudja rá a választ. Mi ez, hogy priviben írod le neki? Nem egyszerűbb itt?
2011. jún. 2. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
jó akkor mondjuk 50ml-es Chanel. kitart mondjuk fél évig? mert akkor talán meg is éri azt a 20ezret.
2011. jún. 2. 23:11
 4/10 anonim ***** válasza:
36%

Jólvan, akkor leírok pár apróságot :)

Négyféle illatkategória van.

eau de cologne (edc): 2-4% illatanyagot tartalmaz. Ez 1, max 2 órát bír.

eau de toilette (edt): 5-8% illatanyag. 4-5 óra a tartóssága. Általában a drogériákban ilyet lehet kapni.

eau de parfüm (edp): 10-16%, ez már 12-16 óráig is eltart.

A negyedik kategória a parfüm, az illatok királynőjének is szokták nevezni, ami 20%-os töménységű illatanyagot tartalmaz. Ez egész nap kitart. Drogériákban eddig egy ilyet találtam, azt is méreg drágán.

Minden egyes parfümön (lehet csak a csomagoláson) rajta van, hogy milyen töménységű.

De ha érdekel valakit jó minőség, verhetetlen áron, az dobjon egy privátot.

2011. jún. 2. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
nagyon köszi a választ, de én elsősorban arra gondoltam hogy az üveg tartalma meddig tart ki. :) ééérted? :D azért sokat segítettél előző kommentelő.
2011. jún. 2. 23:21
 6/10 anonim ***** válasza:
51%
Gondolom 3-4 hónapot kitart, ha folyamatosan használod, és ha csak egyet-egyet fújsz magadra. :)
2011. jún. 2. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
50 ml-es simán kitart fél évig ha reggel befújod magad és kész. nekem 30ml-es is simán kitart addig, karácsonykor kaptam pl egy DKNY 30ml és még mindig van belőle pedig minden nap használom.
2011. jún. 2. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
okés. köszi mindenkinek. :)
2011. jún. 2. 23:29
 9/10 anonim ***** válasza:

Kitart.Szerintem vedd meg.:)

Nekem 30ml Dior van és 3-4 hónapig elég.

29/N

2011. jún. 3. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Összetétel is válogatja! Nem mindegy hogy fás, füstös, bőrös, fűszeres az ilat, vagy cédrusos, nyárias. Utóbbi nyári ilat, és nálam egyik sem bír 3-5 óránál többet, függetlenül a töménységtől. Oud, rózsa ízes , fűszeres illatok sokkal tovább megmaradnak.
2023. szept. 30. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!